writing-img

Srečanje staršev malih angelčkov!

clock-img

26.05.2008, 19:04

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Kot nekateri veste sem 11.3.2008 rodila mrtvega sinka Gašperja. V tem času sem spoznala, da se o tem dosti premalo govori. Ljudje se nas najraje izognejo...Pravzaprav se nisem imela na nikogar obrnit in ga vprašat, kako je pa on preživel to. Vsaj v živo ne. Tako sem potrebovala nekoga, ki bi mi rekel: Saj bo hitro minila ta grozna žalost. Spet se boš smejala kot si se nekoč. Vem kako hudo ti je! 

Zato sva se s TamaroJ pogovarjale, da bi takšno srečanje marsikomu pomagalo. Tudi nama! Vem, da nas je tukaj veliko mamic in očkov prav posebnih otročičkov-ANGELČKOV. Nekako sem si predstavljala takole. Kdorkoli, ki ima podobno izkušnjo kot jaz je vabljen v Arboretum Volčji potok. Kdaj, pa bi bilo najbolje, da se dogovorimo tukaj. Predlagam recimo 6.6.2008.

clock-img

26.05.2008, 21:09

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Matejčika, Tamara mi je že povedala za to srečanje in sem za.
Imaš prav, da se o tem premalo govori. Sama imam zelo veliko vprašanj, vendar ne vem, komu bi jih zastavila. Na forumu se pač o tem ne sprašuje, ker je tema zelo boleča in intimna.
Meni 6.6. odgovarja, samo še uro dorečemo.

clock-img

26.05.2008, 21:19

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Mamice držite se...user posted image Dobro, da se boste dobile. Se mi zdi, da je lažje, ko ugotoviš, da nisi sam.

Vse lepo vam želim!

clock-img

27.05.2008, 13:07

clock-img

TamaraJ

pencil-img

1456

Evo super Matejčikauser posted image . Jaz se tudi pofočkam. Samo glede datuma bom poskušala še sporočit. Mislim, da je to petek... Bom sporočila upam da danes, jutri.
Upam, da se nas nabere nekaj in da se v mirnem in prijetnem okolju pogovorimo odprto o tej boleči temi in si nalijemo optimizma za naprej.

mamice in očki...javite seuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit

clock-img

27.05.2008, 13:09

clock-img

TamaraJ

pencil-img

1456

Aja, kakšne pa imete predloge glede ure srečanja?

_____________________________

Amor Omnia Vincit

clock-img

27.05.2008, 18:11

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Jaz sem malo zamešala datume, morda bi bilo bolje, če se dobimo v soboto, ker v petek, so nekateri še v službi in potem je pa že malo prepozno,ne. Tam nekje okoli 13. ure. Recimo.

clock-img

27.05.2008, 19:53

clock-img

TamaraJ

pencil-img

1456

Super. Torej predlagan datum je torej 7.6.2008 v Aboretumu Volčji potok ob 13:00 uri.

No, jaz potrjujem torej user posted image



_____________________________

Amor Omnia Vincit

clock-img

27.05.2008, 22:01

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni pa ravno tako pade ta datum, da še ne vem zarad varstva za tamalo. Se bom potrudila. Potrdila pa še ne bom.

clock-img

27.05.2008, 22:43

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Lahko jo pa zraven vzameš.

clock-img

28.05.2008, 16:15

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Sem upala da bo večji odziv. Da se nam bo pridružil kakšen starš, ki je dobil angelčka že pred nekaj časa. user posted image Bomo pa same. Bo tak tudi fajn.

clock-img

28.05.2008, 18:24

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Matejčika, če bom hotela v miru kakšno rečt z vami puncami, je bolje, da ostane doma user posted image  Stara je 18m in živahna kot le kaj!

clock-img

28.05.2008, 20:31

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Lepo,da se boste dobile. Zelo podpiram to. Toda zame je preveč boleče,čeprav je že tri leta in pol od tega. Še  zmeraj mi je hudo in mislim,da bi se rana še ponovno preveč odprla.
Ve pa kar pogumno.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

29.05.2008, 14:16

clock-img

Neža81

pencil-img

717

7.6 bo minilo eno leto, odkar sem v 23. tendu izgubila dvojčka..... tako kot anajmad je tudi meni še vedno zelo hudo in bi mi srečanje povzročilo oz odprlo rane....user posted image
Upam, da bo vam pogovor pomagal.... meni žal ne bi...

clock-img

29.05.2008, 14:16

clock-img

Neža81

pencil-img

717

pomota pri datumu: 27.6.2008 bo minilo eno leto..,user posted image

clock-img

29.05.2008, 18:06

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Saj zastopimo. 

clock-img

30.05.2008, 10:47

clock-img

TamaraJ

pencil-img

1456

Ja, tudi jaz sem upala na večji odziv.. Razumem, da bi nekaterim srečanje odprlo rane... jaz sem pač tip, ki mi jih pogovor in deljenje izkušenj celi. Bistveno lažje mi je, če se o tem pogovarjam in predvsem delim optimizem za naprej. Ja, kljub hudi izkušnji nočem obstati na mestu in pač gledam naprej. Mojega sončka bom vedno nosila v srcu in že zdaj ga čutim in jemljem kot nekakšnega ''pomočnika'', da gledam v lepši jutri. Je naš angelček, ki nas čuva in zaradi njega nas ne sme biti strah prihodnosti. Ni črna. Zaradi preteklosti nas ne sme biti strah prihodnosti. Ja, mogoče je res lahko govoriti in težje to spraviti v vsakdan. Ampak s tem, da se poskušamo vsaj usmerjati naprej v lepši jutri, smo že veliko naredili. Moj angelček Jakec si,verjamem v to, želi, da njegova mamica nosi nasmeh na obrazu in da jo misel nanj nežno pogreje pri srcu. Ne želi si, da sem cele dneva žalostna. Ve, da ga nosim v sebi in da bo zeme vedno nekaj posebnega. Moj mavrični otrok. Ki mi daje upanje...in ne jemlje.

Mogoče so nekaterim te besede čudne... ampak tako pač je.

Želim si srečanja z mamicami, ki jih je v življenju doletela takšna izkušnja. Spile bomo kavo, iz sebe mogoče sprostile še kakšno breme in morda tudi ena drugi poklonile vsaj misel, ki bo osmislila prihodnost. Morda bomo ena drugi pomagale razumeti. In predvsem zavedanje, da v tem nismo same.
Mogoče pa bomo samo popile kavico, rekle kakšno o vremenu... in odšle vsaka po svoje. ne vem, poskusiti ni grehuser posted image .


Kako smo pa zdaj z datumom? Če ne gre 7.6....bi mogoče šlo 14.6.?


_____________________________

Amor Omnia Vincit

clock-img

30.05.2008, 13:09

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

To si pa napisala tudi moje misli!

clock-img

31.05.2008, 21:36

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

matejčika, moje iskreno sožalje in čestitke za pogum, da govoriš o tem user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

01.06.2008, 21:15

clock-img

Lusa

pencil-img

1269

Matejčika-jaz bi z veseljem prišla ,pa mi je žal predaleč.Tako ,da mogoče pa kdaj le ,ampak mislim ,da imajo solzice večkrat takšna srečanja ,zato se jima lahko tud tam pridružita.

lp
n.

clock-img

05.06.2008, 13:38

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

Preverjam. Za soboto še velja? Tamara? Naja?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem