cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Srečanje skupine za pomoč pri dojenju LLL Maribor »Izzivi prvih tednov z novorojenčkom«

clock-img

03.02.2006, 10:52

clock-img

storklja

pencil-img

36

Izzivi prvih tednov z novorojenčkom.

Večina nosečnic, sploh prvorodk, je v času nosečnosti najbolj zaskrbljenih glede možnih težav v nosečnosti in poroda, medtem ko se jim dojenje zdi nekako samoumevno ali pa tako daleč, da o njem ne razmišljajo preveč.

Dojenje je sicer naravno kot le malokatera stvaritev narave, vendar je hkrati umetnost, ki se je morata tako mamica kot otrok včasih šele naučiti. Za uspešno dojenje je začetek zelo pomemben, k čemur pripomoreta predvsem osveščenost in informiranost o pomembnih dejavnikih dojenja novorojenčka.

Poleg tega na srečanju mamicam poudarimo, da je za uspešno dojenje potrebno predvsem dvoje: močna želja- “želim dojiti” in močno prepričanje:”dojila bom”. Uspeh je velikokrat odvisen od samozaupanja pa tudi od znanja, da ima vsaka ženska v normalni psihofizični kondiciji dovolj mleka, da prehrani svojega otroka.

Z vami bo: Dr. Špelca Morojna, dipl. laktacijska svetovalka - IBCLC in svetovalka za dojenje pri LLLI

Kdaj in kje: v torek, 7. februarja 2006 (od 17:00 do 18:30) - lokacija: Center Štorklja Maribor,Vrtec Pekrska, Pekrska ul. 17, Maribor

Srečanje je brezplačno! Dodatne informacije 02-2512-421, 031/ 344-901, info@storklja.si
Prisrčno vabljeni!

clock-img

04.02.2006, 10:05

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

A bi katera od Stajerk mogoce sla? Mi ni sami za hodit. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

04.02.2006, 10:58

clock-img

Anonimen

Uf, štorklja, dobra si, da si tole sploh upaš objavit. Svaka čast.

clock-img

04.02.2006, 11:04

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Ja, se treba za glavo bat. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

04.02.2006, 11:16

clock-img

tipka

pencil-img

386

Meni se ravno da, gremo?user posted image

Upa si objaviti? Če bi bilo jemati besede, kako vsaka lahko doji, sicer je sama kriva, zdravo za gotovo, se ne bi imeli tisti, ki to govorijo, ničesar za bati. Dokler pa bo to pisalo tako kot piše, tako kot jih je razumeti, pa bom vedno rekla: laž, to ni res.user posted image


Kako sploh lahko kaj takega rečejo, če nimajo posnetkov stanja? Menda bi bilo dobro kaj takega dokazati, ne? Vsaj statistike bi lahko objavili. Recimo, da jih polovica zdrži s polnim dojenjem do šestega meseca. Ostala polovica si je sama kriva, ni bila informirana, premalo se je odločila,....., ???user posted image

Če mene nekdo nečesa obtožuje, če javno objavijo, da sem kriva, da nisem dojila, mi morajo to dokazati, drugače se pa naj vzdržijo takih trditev!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem