cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Srbeče dojke

clock-img

19.03.2008, 20:02

clock-img

panda22

pencil-img

63

Najprej vas vse lepo pozdravljam. Imam problem, ki upam, da mi boste lahko svetovali. Dobre dva dni opažam da me v dojkah na trenutke špika in peče. Po cele dneve pa me dojki zelo srbita. Kaj bi to lahko bilo in kaj se da narediti (če se seveda da)? Moram pa še povedati, da so se mi na dojkah naredile strije. Od nedelje naprej pa jemljem tablete Tametil, ker imam premalo mleka. Za odgovor in svoja mnenja se vam že vnaprej zahvaljujem.

clock-img

19.03.2008, 20:06

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

Mene je srbel, če nisem takoj po podoju sprala mleka dol z bradavice...al pa dojke..če je kaj mimo teklo 

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

20.03.2008, 18:31

clock-img

*erika*

pencil-img

938

mene je srbelo zaradi strij ko so se dojke izpraznile,bolelo in spikalo me je pa itak stalno vsaj dokler sm dojila.

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

20.03.2008, 20:54

clock-img

halep

pencil-img

42

Če uporabljaš prsne blazinice je možno da si alergična na kakšno snov v njih. To se je dogajalo meni, ko sem uporabljala blazinice Tomee Tipee, ki so sicer dobro vpojne in velike, vendar me je vedno zelo srbela koža na dojkah, ko sem jih uporabljala. Pri uporabi drugih blazinic ni bilo problema.

clock-img

21.03.2008, 01:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.03.2008, 18:20

clock-img

panda22

pencil-img

63

Hvala vam za odgovore

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem