cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Spremenjen RR???

clock-img

09.12.2007, 11:35

clock-img

Pia73

pencil-img

4176

Pozdravljeni,

Na hitro sem preletela naslove na prvi strani na tem portalu in nisem zasledila, da bi bilo govora o tem. Že nekaj dni je spremenjena prva stran, ko prideš na RR. Meni je to zelo moteče in še manj pregledno kot prej,... Zakaj pa ste to spremenili?

Jaz sem res tradicionalist po duši ampak tole spreminjanje kar naprej me pa res blazno moti,.... , sploh zato, ker v njem ne vidim potrebe še manj pa kake koristi. Res ni pregledno še za nas, ki vemo kaj iščemo kaj še le za tiste, ki se prvič znajdejo tu,...

Če boste spet prizadeti nad kritiko me zbrišite in me ne rabite utrujat z zs,.... Saj sicer pa ste OK.

_____________________________

Ja, ja,...

clock-img

09.12.2007, 11:39

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Men se ne zdi nič spremenjen.user posted image

clock-img

09.12.2007, 11:49

clock-img

Anonimen

Meni se zdi tudi nepregledno, a čez čas se navadiš.. 

clock-img

09.12.2007, 11:51

clock-img

Kalina

pencil-img

1652

Hm, kdaj bo pa zimska preobleka?

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

clock-img

09.12.2007, 11:58

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Meni se je tudi zdelo čudno, a sem se že navadila. Pogrešam pa ZIMSKI ČAR. No, kdaj bjo bolj zimske barve?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

09.12.2007, 13:35

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Na vse se človek navadi.

clock-img

09.12.2007, 14:15

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Nova podoba je prisotna že več, kot teden dni, zadnje s foruma je narjeno s povezavo, da ste hitreje na aktualni temi.

Zimske barve pa pridejo prej, kot prve snežinke user posted image !

LP

Jerneja RR

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem