cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Spremembe brisa

clock-img

01.12.2008, 16:19

clock-img

memole80

pencil-img

480

Pozdravljene!

Junija letos sem bila prvič po porodu na pregledu, kjer so mi vzeli bris, danes pa sem dobila domov povabilo, da se ponovno oglasim, ker naj bi bile spremembe. Kakšne ne vem, bom pa izvedela drugi teden. Seveda sem bila takoj zaskrbljena. Zanima me, če ima katera podobne izkušnje in kako se je izšlo?!

clock-img

01.12.2008, 16:37

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Evo, moja izkušnja s slabšim brisom iz nosečnosti KLIK

Imam pa še vedno bris C3 in mi pač G spremlja stanje.
 
Stiskam pestke zate user posted image user posted image user posted image  Poglej si informacije na spletni strani KLIK

clock-img

01.12.2008, 17:33

clock-img

memole80

pencil-img

480

Hvala špelin@ user posted image

clock-img

04.12.2008, 18:44

clock-img

lučka10

pencil-img

3

živ-žav.
odločila sva se za bebico, koncem 2006 pa sem odšla do G, da mi odstranijo UI.  vzame tudi bris...  Potem pa se je začelo. Ponovno na odvzem brisa. Bris je pokazal C3-C4. pa napotnica za odščip. Zjutraj prideš v bolnico, dajo ti narkozo, do popoldneva se prebudiš in lahko greš domov. je pa nekaj. ubogati je treba, ko ti rečejo da počivaj . lahko začneš krvaveti. Dobiš 2 tedna bolniške. pa težjih bremen ne smeš dvigovat.Izvidi - potrebna je še  konizacija . Malo večji poseg, v bol. si 2 dni. Okrevanje 3 tedne......vse O. K.
To je bilo junija2007. avgusta pa sem zanosila. danes pa imamo vseeno bebico, staro 7 mesecev. Verjemi, vse bo dobro. Samo verjeti moraš. 

clock-img

04.12.2008, 20:20

clock-img

Ancy

pencil-img

614

Tle v času nosečnosti po porodu je en kup celic, ki simulirajo spremenjene celice in je treba tud patologe, ki te brise pregledujejo na to opozorit, tko da lahko da je od tega kaj, al je pa pač sumljiv bris in je treba mal počakat če se slučajno samo popravi (kar se zelo velikrat, sploh če si še mlada),

clock-img

05.12.2008, 10:37

clock-img

memole80

pencil-img

480

Hja no...samo na ponovni odvzem brisa moram it za ekrat. Še ni govora o operaciji....:)

clock-img

08.12.2008, 13:52

clock-img

lučka10

pencil-img

3

ej, sory, nism te imela namen prestrašit.
hotla sem le povedat, da se vse lahko lepo izide in pozdravi in ni nobenih posledic ....pa nisem več  mlada. res pa je, težko čakanje na izvide.

oprosti mi še enkrat in verjamem, da bo vse O. K.

clock-img

08.12.2008, 16:13

clock-img

Anonimen

Zdravo.Tud jst sem imela po porodu slab bris(C3),nato sem morala ponovno dati bris,vendar teh izvidov pa še nimam,jih še čakam.Te čisto razumem,da si se prestrašla,ker če pomislim kako je bilo mene strah,groza.Nekatere punce tle iz foruma so me zelo potolažle,tako da sedaj na to ne gledam več tako negativno.Mene najbrž čaka operacija,vendar se je ne bojim.Špelin@ ti je dala par klikov,tam ti vse piše.user posted image

clock-img

08.12.2008, 17:20

clock-img

memole80

pencil-img

480

V petek bom izvedela sploh kakšen je bris.....potem pa se bomo sekirali naprej, če bo razlog za se sekirati.....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem