cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sprememba nastavitev?!

clock-img

29.09.2006, 00:05

clock-img

PIAF

pencil-img

763

Ko so mi na novo naložili XP-je, se mi ob zagonu računalnika pojavi okno za vnos gesla. Sicer ga ne vnesem, ampak lahko kliknem kar na "Zapri", vendar me moti, da dokler ne kliknem Zapri, se računalnik ne zažene. Ne potrebujem nikakršnega gesla za dostop v računalnik, saj sem uporabnik samo jaz.

A ve kdo postopek, kako se naj rešim tega okna in bi se mi rač. normalno zagnal do slike namizja?
A imate vsi to okno za vnos gesla?

Prosim za pomoč!!!

< Sporočilo je popravil ales25 -- 1.10.2006 15:42:30 >

clock-img

29.09.2006, 10:27

clock-img

GATA

pencil-img

550

Start -> control panel -> user accounts

clock-img

29.09.2006, 19:19

clock-img

PIAF

pencil-img

763

jA, DO SEM SEM TUDI JAZ PRIŠLA, DALJE PA NE GRE, KER JE VSE SIVO ZASENČENO IN SE NIČ NE DA NAREDIT.

clock-img

30.09.2006, 10:07

clock-img

GATA

pencil-img

550

Oj,

probaj tako, da takrat ko te vpraša po geslu, pač ne vpišeš ničesar in potrdiš (ok) oz. ne klikneš zapri. To, da ničesar ne moreš trenutno spreminjati pove samo to, da si v rač. kot ne administrator, zato ne moreš spremeniti nastavitev.
Če tudi po potrditvi OK ne boš mogla spreminjati boš morala pač poklicati in vprašati za geslo. No nekateri serviserji pač tako naredijo, gesla pa v bistvu NI.

Probaj in javi kako je šlo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem