cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sporočilo preko interneta na mobitel

clock-img

13.10.2006, 13:59

clock-img

Čiračara

pencil-img

738

Kako to naj naredim?

LP

clock-img

13.10.2006, 14:01

clock-img

Kalina

pencil-img

1652

Si na Si.Mobilu?

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

clock-img

13.10.2006, 14:02

clock-img

Čiračara

pencil-img

738

Naročnina pri mobitelu

clock-img

13.10.2006, 14:15

clock-img

Anonimen

Vclani se v max factor klub pa bos lahko poslala 30 smsov na mesec zastonj,brez kakersnih koli obveznosti..Izpolni prijavi na netu,pocakaj na kartico,ki jo dobis domov pa lahko gres v akcijo user posted image ...

http://www.maxfactor.si/vsebina/si/glavna/fc_vclani/01/

http://www.maxfactor.si/vsebina/si/glavna/extra/04/

clock-img

13.10.2006, 17:48

clock-img

čaki

pencil-img

1009

a je možno tudi če si pri debitelu

clock-img

13.10.2006, 17:53

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

Si na Si.Mobilu?



Kako pa je če si na Simobilu?

clock-img

14.10.2006, 08:50

clock-img

G in T

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Vclani se v max factor klub pa bos lahko poslala 30 smsov na mesec zastonj,brez kakersnih koli obveznosti..Izpolni prijavi na netu,pocakaj na kartico,ki jo dobis domov pa lahko gres v akcijo user posted image ...

http://www.maxfactor.si/vsebina/si/glavna/fc_vclani/01/

http://www.maxfactor.si/vsebina/si/glavna/extra/04/




Mene pa zanima, če dobivaš potem sms, (reklamne), ki se zaračunajo???

clock-img

14.10.2006, 09:26

clock-img

Anonimen

Nop, jaz sem ze clanica od pamti veka... te smse pa tud ze posiljam odkar majo to pa nisem dobila enga njihovega reklamnega smsa....Tako,da tole je prav fajn stvar vsaj za mene,ker ponavad jaz kar hitro izkoristim teh 30 smsovuser posted image

clock-img

14.10.2006, 23:08

clock-img

Anonimen

Na Simobilu je nekoc delovalo posiljanje prek e-klape .. samo meni ni nikoli poslalouser posted image  Nekaj casa je obstajal tudi sms postar - programcek za zastonj sms-e, pa ne dela vec.

Skratka, ce slucajno se dela posiljanje sms-ov prek neta na simobilu, se moras logirat na vodafone live na simobilovi strani.

LP

clock-img

16.10.2006, 10:50

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

www.smsaj.com

Ima dve vrsti SMSov:
eni so zastonj, samo se vedno na koncu tvojega sporočila doda neka kratka reklama, nič takega.
eni so plačljivi, lahko preko Monete, vendar jih lahko zakupiš zelo ugodno, so veliko cenejši kot preko telefona. Poleg tega lahko ljudi dodajaš v skupine (Prijatelji, Družina,...). Kul stvar, uglavnem.

clock-img

18.10.2006, 23:31

clock-img

ales*

pencil-img

130

Simobil je pred cca. pol leta ukinil pošiljanje smsjev preko spleta. Tako ti ostanejo samo druge, že zapisane, variante...

clock-img

27.10.2006, 22:08

clock-img

pilotgirl

pencil-img

587

Lahko mi daš msn naslov pa ti pošljem datoteko v kateri je program s katerim se da pošiljat čist brezplačno brez kakih rekklam.Je pa samo za si mobil,lahko se pa pošilja v vsa omrežja.Super zadeva.user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.10.2006, 11:18

clock-img

Anonimen

pilotgirl, pa ti dela sms postar? Nama ze vec ko pol leta neuser posted image

clock-img

28.10.2006, 22:16

clock-img

pilotgirl

pencil-img

587

sej ni sms poštar,v tem paketu so eni trije programčki,pol si enga izbereš in pošiljaš.Tko jst delam je ful bolj izi.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.10.2006, 22:54

clock-img

Anonimen

U, caki, ti dam MSN na privat user posted image  

Ker dones se 1x preverjeno, sms postar ne dela user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem