cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Spominska plošča-polje belih vrtnic(Mb)

clock-img

02.05.2007, 19:54

clock-img

Anonimen

Nekako sem začela čutiti potrebo,da tudi moja mala Anne Marie(končno je dobila ime-v mojih sanjah-in mislim,da je prav tako) kljub SS dobi spominsko ploščo na Polju belih vrnic,kajti tam sem velikokrat in nekako nimam točnega kraja,kamor bi lahko dala stvari zanjo in kjer bi se jo lahko spominjala kar tako,za mojo dušo.Me pa zanima par stvari:

*ali lahko spominsko ploščo dobijo samo otroci,ki so pokopani tam(kajti moja ni pokopana nikjer-SS)?
*kje se jo naroči?
*kakšna je cena?

Že v naprej hvala za odgovore!

user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.05.2007, 20:02

clock-img

Solzice

pencil-img

162

Pozdravljena,

vesela sem zate in za tvojo deklico, da si dobila tisti pogum in navdih. Bravo, le tako naprej. Tudi to je pot žalovanja, ki gam oraš prehoditi.Želiš, da tvoja deklica dobi svoje mesto. Prav je tako. In vem kako dobro je imeti prostor kamor odneseš svojo žalost, kjer prižgeš svečko in pokloniš igračko. Navsezadnje to je vse kar lahko naredimo za naše otroke.
 
Veš, na Polju belih vrtnic je veliko spominskih ploščic z imeni in letnicami otrok, ki so umrli že leta nazaj. Tako sega letnica tudi do 1968, 1972 itd. Seveda lahko naročiš ploščico tudi ti za svojo deklico.
Obrni se na upravo, kjer jo lahko naročiš in dobiš tudi vse dodatne informacije ( cena, kdaj jo bodo pričvrstili ...)
 
Draga mamica,Vse dobro in pogumno še naprej, 

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem