cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Spolnost po porodu

clock-img

19.01.2006, 16:31

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Zanima me, če ste vse počakale do prvega poporodnega pregleda pri G ali ste šle že prej v akcijo user posted image user posted image ? Ker jaz imam pregled šele 8 tednov po porodu, kar se mi zdi ful DOLGO... Kakšne so vaše izkušnje?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

19.01.2006, 16:32

clock-img

Anonimen

Jaz sem ugotovila, da ne znam več seksat... user posted image

clock-img

19.01.2006, 16:35

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Uf, arielca, pravijo, da je fajn počakat 6 tednov, potem pa kar v akcijo! Čepra jaz sem rodila pred 12 tedni, pa sva komaj včeraj prvič!!! Sva prej probavala pa me je ful bolelo. Je pa res, da sem bila veliko šivana.

clock-img

19.01.2006, 16:35

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Kerensa, vaja dela mojstra!!!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

19.01.2006, 16:39

clock-img

Anonimen

Mojster pa vajo, ja... user posted image

clock-img

19.01.2006, 16:47

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Počakala. Še malo počakala tudi po pregledu. Ko sva bila pripravljena na to - boleči šivi, otrok, utrujenost.... pa se je nabralo. Skratka, ko nama je zapasalo.

clock-img

19.01.2006, 16:58

clock-img

ac

pencil-img

712

Midva sva šla v akcijo tam ene dobre 5 tednov po porodu (par dni nazaj), ko se mi je nehala čišča. Najprej je mal bolelo, potem je bilo pa kot včasih user posted image . Samo naslednji dan sem pa začela malo krvavet in to vse do danes zjutraj. Popoldne sem imela pa prvi pregled po porodu, pa je G rekla, da je krvavitev verjetno pomenila, da se mi je maternica po odnosu do konca skrčila in je mal še ven krvi priteklo.

clock-img

19.01.2006, 17:35

clock-img

lex

pencil-img

6532

Midva sva čakala 6 tednov, pol se pa nisva mogla naužit drug drugega. Sedaj moremo pa že skor na koledar napista, če hočemo user posted image , ker nam dete ne dopuščauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

19.01.2006, 17:47

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Midva sva 9 tednov po porodu. Ampak je zgledalo precej "tehnično" in pazljivo, skratka k bolan srat sva se k temu spravljala user posted image user posted image

clock-img

19.01.2006, 19:45

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela pregled 7t. 1. sva pa takoj ko je odbil 6 teden.
Spravlala sva se pa tudi tako, kot če bi mi ponovno jemal nedolžnost. Pa po sexu je tudi občutek takšen user posted image

clock-img

19.01.2006, 22:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Midva sva po 6 tednih - po pregledu. Lahko pa že prej, če želiš. Je pa isto, kot, da bi prvič.

clock-img

20.01.2006, 11:46

clock-img

ameli

pencil-img

871

Midva še sedaj (3,5 meseca po porodu) ostajava bolj pri poskusih user posted image , boli ko 300 user posted image . Pa sploh nisem bila rezana!! Prejšnji teden sem bila na pregledu pri g (po vstavitvi mirene) in me je potem tako vse bolelo, da 1 dan sploh nisem šla lulat!!!

clock-img

20.01.2006, 15:23

clock-img

cuma

pencil-img

1983

Ko sem nehala puščat, 4 tedne po porodu. Sem pa rodila s CR, tako da...user posted image ...me nima kaj bolet v bistvu!
Lp cuma 

clock-img

21.01.2006, 23:04

clock-img

Naty_ka

pencil-img

2255

3 tedne po porodu. Čišča se je pri meni ustavila tam ene 2 tedna po porodu.
Je pa prav čudno. Resnično kot bi bilo prvič...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

clock-img

24.01.2006, 14:54

clock-img

beli

pencil-img

118

Midva sva 5 tednov po porodu. Po mojem daj takrat, ko sama začutiš. Jaz nisem čakala pregled in potrditev ginekologa. Če je želja in vredu počutje, zakaj pa ne.

pozdravček

clock-img

24.01.2006, 15:21

clock-img

chips

pencil-img

758

Midva sva počakala do poporodnega pregleda in ker sem tisti teden imela menzus sva morala počakati še en teden potem pa v akcijo!Vam povem da me ni nič  bolelo,pasalo pa je.Ampak imam en problem od poroda sm imela že 4x menzus.To je skoraj vsakih 14 dni.user posted image
Ampak ko odsexsama mi iz nožnice začne tečt nekaj podobnega kot voda ni gosto kot izcedel,ali beli tok ampak je redko kot voda in je malo rumenkaste barve.Nima vonja,nič ne boli,....Nevem kaj bi bilo to???


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

clock-img

24.01.2006, 19:07

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Ne, meni se je zdelo predolgo... Moža sem "naskočila" ene 4 tedne po porodu user posted image Bi ga verjetno že prej, pa me je še malo rana skelela od šivov (od CR)... Sem pa bila nekaj mesecev po porodu skoraj obsedena s spolnostjo... user posted image Moj pa se tudi ni pritoževal user posted image

clock-img

24.01.2006, 20:51

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Slabe 3 tedne po porodu (čiščo sem imela le 3 dni user posted image Po moje gre vse na račun CR. Sem pa nekaj dni nazaj imela menzes, pa ga je bilo bistveno manj kakor sem pričakovala (baje so cele poplave). Oborožila sem se z vložki, uporabila pa le dnevne, svašta.
V seksu sem uživala, zdaj pa sem rahlo poparjena, ker imam še vedno prevelik trebuh, mehke joške in to ni to. Lahko vam samo zavidam. Saj bo šlo, važno je, da vas imajo radi.

Pia

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem