cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

South beach dieta

clock-img

07.02.2011, 18:43

clock-img

Anonimen

Sem v fazi iskanja "tiste ta prave dieteuser posted image " . in sem naletela na to.
zanima me če je katera delala to dieto? kako se je obnesla?

clock-img

07.02.2011, 19:31

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Ful dobra hrana. 14 dni sem zdžala, cca 4 leta nazaj. Ene 3-4 kilce, ki so ostale od poroda so šle dol. Kot sem rekla, ful dobri in okusni recepti, samo morš pa nabavit ene robe. Uf, ...pa cajta morš met, da vse to pripravljaš, kar ne znese, če si od doma od jutra do poznega popoldneva. Aja, a sem že omenila, da je res dobra hrana? Njami....user posted image

_____________________________


clock-img

07.02.2011, 20:40

clock-img

urška

pencil-img

3136

a ni ta dieta zelo podobna montignacu? 

clock-img

08.02.2011, 20:51

clock-img

nosecka26

pencil-img

54

Jst ima knjigo in se pripravljam da jo začnem...znova...ker sem jo že parkrat začela, pa nisem zdržala več kot 3 dni samo ob mesu in zelenjavi, ker že tako nisem neki mesojedec, je pa baje učinkovita. Pa ni ti potrebno ne vem kakšnih receptov preizkušati in kuhati ne vem kakšnih zapletenih jedi. Imaš seznam živil ki jih lahko ješ takov 1.fazi in potem naprej.

clock-img

10.02.2011, 20:40

clock-img

gupika

pencil-img

244

Pred leti sem brala knjigo o tej dieti. Če se prav spomnem, je res podobna montiju, a ni strogega ločevanja OH in beljakovin. Pri kosilu je npr. poleg mesa in solate lahko še manjša količina OH.
Vsaj zdi se mi tako, nisem pa 100%

clock-img

15.02.2011, 23:35

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

Če katera potrebuje knjigo, jo prodajam user posted image Pišite na ZS!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem