cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Soor in bolečine

clock-img

17.04.2010, 17:26

clock-img

NINA17

pencil-img

4

ŽIVJO.MOJ 6T STAR MALČEK IMA V USTIH SOORČEK TAKO GA JE PRENESEL ŠE NA MOJE BRADAVICE.BRADAVICE SO FUUL RDEČE IN ME PEČEJO TUDI KRI MI TEČE.MAŽEM SE Z DAKTRINOM AMPAK NI NIČ BOLJŠE.PROSIM ČE IMA KATERA TE IZKUŠNJE NAJ MI POVE KAKO JE TO ODPRAVILA.TAKO MI JE HUDO KER BI GA RADA DOJILA AMPAK KO SR MORAVA ITI DOJIT ME GRABI PANIKA IN KO ZAGRABI JOĆEM OD BOLEČINEuser posted image LEP POZDRAV NINA

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 17.4.2010 22:02:52 >

clock-img

17.04.2010, 22:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.04.2010, 22:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.04.2010, 10:08

clock-img

NINA17

pencil-img

4

JA MI JE P.POTRDIL DA IMA MALI SOOR JAZSEM MU PA REKLA DA IMAM RDEČE PRSA PA MI JE REKEL DA NAJ SI JIH UMIVAM Z VODO AL JAZ IMAM DANES TAKA PRSA OZIROMA BRADAVICE DA JE GROZA KOMAJ ČAKAM V SREDO KO IMAM GINEK.DANES SEM SI MLEKO ČRPALA IN JE KAR KRI TEKLA BOLI ZA ZNORET PA NEVEM KAJ NAJ NAREDIM.user posted image

clock-img

18.04.2010, 10:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem