cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sojino mleko

clock-img

12.01.2006, 11:34

clock-img

ona

pencil-img

3685

Sem rekla,da moram prav sporočit na ta forum.Nekje sem prebrala,da kozarec sojinega mleka pred spanjem topi maščobo in jaz grem to provat!Začela sem pit v nedeljo in že takoj naslednji dan se mi je zdelo,da ne čutim lakote!In res po mojem je kaj na temu,saj že cel teden ful malo jem in ne pogrešam sladkarij,kot prej!Se pa drugače ful dobro počutim,tako,da po mojem ima vpliv to mleko!Sem šla pa malo več kot kilo doluser posted image user posted image user posted image
in to brez kakšne diete!user posted image

clock-img

12.01.2006, 12:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

12.01.2006, 12:35

clock-img

lan

pencil-img

1173

Uf,bomo sprobal pa da vidimo,ce pri meni tudi deluje!

clock-img

12.01.2006, 16:22

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Meni je pa tako ogabnoooooooooooooo, da ... Ga pijem samo zaradi tega, ker je moja user posted image alergična na kravje mleko in jo še dojim. Fuj in fej, a se bom že navadila. Vegetarijanka pa ne bom nikoli user posted image .

clock-img

12.01.2006, 20:40

clock-img

tanja75

pencil-img

162

Tudi jaz sem ga probala enkrat, fuj, še zdaj me strese če pomislim.


clock-img

13.01.2006, 11:36

clock-img

Skorpija

pencil-img

1130

Jaz se moram pa pohvalit, da sem ga vceraj pol res probala - spila en kozarček z zamašenim nosom na eks in mi je blo res tako slabo, da nisem mogla nič več pojest - deluje user posted image user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem