cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sobno kolo

clock-img

26.02.2009, 19:19

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Evo, po dolgem času sem privlekla v stanovanje sobno kolo, ki je kar nekaj časa (beri let) bolj kot ne samevalo oziroma smo si ga podajali med sorodniki, delal pa na njem ni nihče.
No, jaz sem se zdaj odločila, da bi začela z vadbo na njem. Sicer mi je najbližje hitra hoja, a možnosti za to nimam, saj nimam varstva, z malim pa je hoja vse prej kot hitra.

Kakorkoli, zanimajo me izkušnje vseh tistih, ki imate sobno kolo. Koliko časa dnevno ga gonite, kako se vam kaj pozna na postavi, koliko minut minimalno je še učinkovitih itd., itd.?

Skratka, zanima me vse o sobnem kolesu. user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

26.02.2009, 19:36

clock-img

marjetica23

pencil-img

877

jaz ga imam. Gonim ga 20 minut na dan. Meni se nič ne pozna na postaviuser posted image

clock-img

26.02.2009, 19:40

clock-img

misa4

pencil-img

637

Vse te zanimo o sobnem kolesuuser posted image  Lahko le to povem da je gor prahuser posted image user posted image user posted image  in pri dveh kolegicah istouser posted image user posted image user posted image

Upam da boš bolj vstrajna!!!!

clock-img

26.02.2009, 19:56

clock-img

valči

pencil-img

2344

Kolikokrat sem že rekla,da ga bom na dile odvlekla,ker mi sredi kuhinje hodi v napoto,pa prah brišem z njega.Da bi ga z ritjo obrisala,raje sedež pred računalnikom gulim.Pa tako bi mi koristilo.

Še med user posted image sem najmanj 15 minut gonila,sedaj pa sem res preutrujena,ali prelena.

Tebi pa upam,da uspe,pa saj ti boš,si človek z jekleno voljouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

26.02.2009, 20:07

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hej!

Jaz nimam sobnega kolesa, pač pa imam stojalo, na katerega namontiram svoje kolo. Meni je super. Kolesarim pa 2-3x tedensko po 45 minut. Kolesarim na najnižji jaksti, ker imam težave s koleni.

Efekt? Težko rečem, ampak zagotovo je bolje kot nič.user posted image


_____________________________

lp

clock-img

26.02.2009, 21:19

clock-img

Jelcy

pencil-img

436

Sicer nimam sobnega kolesa, ampak orbitrek....je pa podobna zadeva-za aerobno vadbo. Ko sem ga kupila sem bila sprva 15, nato 20 min....nato so mi rekli, da se zal zacnejo mascobe kurit sele po 40 min vadbeuser posted image ....pa mi je bilo zal za tistih 200€ in sem se odlocila da bom vsaki dan gor po 1 h. In mi je ratalo! Prvic mi je bilo zelooo tezko, zdaj pa gre brez problema, se dam pred TV in gre ko sus, samo grem pocasen tempo da ne nabijem prevec pulza ker ce ne, delas za eksplozivnost in misicno maso, kar pa jaz nocem, ampak pri pravem pulzu naj bi topili mascobe in je dosti lazje, kot bi hodila, ker sprva sem sla dokaj hitro in kmalu omagala. Hotela sem povedat, da se da ce se hoce in prvi teden ti bo tezak, pol pa kot bi sla na en sprehod....Meni se ze precej pozna, hlace vlecem skozi gor...juhuuu

clock-img

26.02.2009, 21:27

clock-img

MAŠKA

pencil-img

1605

IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

In mi je ratalo! ....Meni se ze precej pozna, hlace vlecem skozi gor...juhuuu



Vsaj ena!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

clock-img

26.02.2009, 22:07

clock-img

klavdijas

pencil-img

406

Kolo je super obešalnik za cunje in za nabiranje prahu. Mož je imel nočno moro in je mislil, da smo mu v spalnico pripeljali ročnega viličarja. Potem sva ga raje začela posojati žlahti ampak se je najboljl obnesel za nabiranje prahu. Meni je zelo dolgočasno voziti sobno kolo, tudi pred televizijo. Gonim pa orbitrek ene pol ure na dan, se bolj obnese kot kolo.

Lp,

  Klavdija

clock-img

26.02.2009, 23:15

clock-img

darja72

pencil-img

614

Tudi meni je zadeva dolgočasna. Pa še razlikuje se od bicikliranja na mojem "tapravem biciklu". Rajši tečem. In bicikliram poleti zunaj.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

clock-img

27.02.2009, 00:06

clock-img

luka jan

pencil-img

1799


IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

jaz ga imam. Gonim ga 20 minut na dan. Meni se nič ne pozna na postaviuser posted image


Se podpišem, le da vsak dan gonim 40 minut, v tem času pokurim 400 kalorij, vse to pa počnem že kakšna dva meseca.
Mogoče rezultati še pridejo.user posted image

clock-img

27.02.2009, 00:44

clock-img

marjetica23

pencil-img

877


IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

jaz ga imam. Gonim ga 20 minut na dan. Meni se nič ne pozna na postaviuser posted image


Se podpišem, le da vsak dan gonim 40 minut, v tem času pokurim 400 kalorij, vse to pa počnem že kakšna dva meseca.
Mogoče rezultati še pridejo.user posted image


upam ja

clock-img

27.02.2009, 09:45

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Sobno kolo - to je za ene dolgčas, res, večina jih obupa. Npr. enim pomaga, da gledajo tv zraven.

Meni je pa sobno kolo boljše kot pa it ven kolesarit, ker mi vedno zmajkuje časa. Ko greš kolesarit rabiš najmanj dve uri. Zato je meni sobno kolo vedno prav prišlo in sem vadila na njem celo ob štirih zjutraj, če sem imela ob šestih že službo, ko sem še bila na faksu.

Je pa tako - dvajset minut ni nič... Jaz sem postopoma stopnjevala na uro in pol. Enim je to mission impossible... Moraš najt motivacijo. NPr. meni je pomagal polar, ki ti meri utrip in kalorije. Poleg tega so pomagali rezultati na tehtnici. Sem se pa držala prehrane in hodila še v fitnes.

clock-img

27.02.2009, 10:06

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Uro in pol je pa meni absolutno preveč! 

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

27.02.2009, 20:22

clock-img

valči

pencil-img

2344

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Uro in pol je pa meni absolutno preveč! 


Se strinjam,ker jaz za osnovne stvari lovim trenutke in večlina hodim po polnoči spat.
Je pa odvisno,koliko te doma čaka za delat.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

28.02.2009, 15:04

clock-img

Poka

pencil-img

1696

No jaz bi pa imela čas, tam nekje ob petih zjutraj user posted image , sam sem pa odstopila kolo fantovi sestri, ker imava midva zdaj v stanovanju žal premalo prostora. Pogrešam ga ful,ker šport je zame edino zdravilo proti stresu.

Drugače pa eno uro na dan bi si še vzela... Zjutraj pred službo. Zraven bi se pa npr. učila za izpite. OK otrok res ne moreš pazit medtem ko goniš, pospravljat tudi ne moreš - lahko pa zraven gledaš TV.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem