cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Smrt ne izbira...

clock-img

15.02.2007, 11:34

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

user posted image user posted image user posted image user posted image res ne vem večuser posted image user posted image user posted image user posted image
tako mi je hudo. Včeraj smo pokopali starega ata in bolečina je prehuda da bi lahko opisala kako mi je hudo. Rana bo ostala, sveža...user posted image user posted image

In potem danes izvem da je od najboljšega prijatelja umrl oče, star še ne 50 let. Že tako mi je bilo dovolj težkouser posted image  zdaj pa se je spet pojavila še večja rana. Tako zelo dober človek je bil, veliko smo bili pri njih, rad je videl da smo prišli k njim,...user posted image user posted image
Zakaj smrt izbira vedno tam, kjer je že dovolj hudo? Ne izbira po starosti, ampak pustoši od rojstva do starosti...user posted image user posted image

Ne vem več če je vse skupaj res, ali samo sanjam...user posted image

DAMJAN: "Naša družina ti izreka tebi in vsem ostalim domačim iskreno sožalje. Vedno ti bomo v oporo, na to se lahko zaneseš."

user posted image   

clock-img

15.02.2007, 11:38

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Iskreno sožalje.user posted image user posted image

clock-img

15.02.2007, 11:41

clock-img

eva1

pencil-img

4835

sožaljeuser posted image

clock-img

15.02.2007, 11:44

clock-img

Anonimen

sožaljeuser posted image

clock-img

15.02.2007, 11:45

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

Iskreno sožalje.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

clock-img

15.02.2007, 11:58

clock-img

Anonimen

Moje sožalje
 
 
user posted image

clock-img

15.02.2007, 13:02

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Iskreno sožalje!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

15.02.2007, 13:23

clock-img

brigitaa

pencil-img

335

iskreno sožalje
Vzadnjih dveh letih sem izgubila osebe, ki so bile mlajše kot 40, nekaj od bolezni, nekaj pa nesrečni slučaji, boli, zelo boliuser posted image

clock-img

15.02.2007, 15:31

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in ravno zdaj sem prebrala, da je v Kranjski Gori se utopil 5 letni otrok.user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.02.2007, 15:36

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

user posted image sožalje tudi iz moje strani.Vem kaj prestajaš a upam,da bo ta bolečina kmalu izginila-vsaj delno,da boš lahko živela naprej svoje življenje,čimbolj srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

15.02.2007, 15:54

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

user posted image
Bolečina bo postopona pojenjala a ostal bo spomin, dober spomin na oba. Starega ata bom imela v mislih vse življenje.user posted image
Je pa zelo težko v takih dneh, trenutkih biti nasmejan. Me po koncu držita otroka ki me imata neizmerno rada in mi to večkrat na dna ne samo pokažeta ampak tudi povesta.

Hvala njimauser posted image user posted image .

clock-img

15.02.2007, 16:57

clock-img

srki

pencil-img

9222

Moje sožaljeuser posted image .

clock-img

15.02.2007, 17:59

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

MOJE SOŽALJE user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

15.02.2007, 19:15

clock-img

Miška76

pencil-img

365

Iskrene sožalje!

clock-img

15.02.2007, 21:55

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Moje sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem