cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sladkorna po porodu

clock-img

22.10.2009, 13:20

clock-img

anci banci

pencil-img

1544

Ojla dekleta...

Ali je še kakšna ki ji je ostala nosečniška sladkorna?Jaz imam v torek zopet test... (sem pa v nosečenosti jemala insulin).. Po porodu je bilo pa vse ok. Sedaj ko sem bila pa na pregledu je pa bil cukr po jedi 9.1 8sem pa 3,5 m po porodu)
rabim kako mnenje, nasvet

lp

clock-img

22.10.2009, 21:29

clock-img

Anonimen

anci banci kaj si pa jedla pred testom? saj si jedla uro in pol preden so ti vzeli kri?

kaj ti je rekla diabetologinja?

sama sem imela sicer po porodu ok sladkor... v porodnišnici in potem čez 6-7 tednov pri pregledu na diabetološki... čaka me še en test po novem letu... ki pa me kar skrbi, ker prav nič ne pazim pri prehranjevanju...

clock-img

23.10.2009, 16:08

clock-img

anci banci

pencil-img

1544

jedla sem riževo mleko in koruzni cornfleks... pa ne veliko...in to uro in pol pred testom....imela pa cukr 9.1...ja jaz imam test v torek
diabetologinja je rekla da bo test pokazal ali imam sladkorno, do takrat pa moram čist normalno zdravo jest...
saj sem jaz tud po porodu imela ok cukr... sem si še kak mesec merila
ne skrbi... baje moral 6 mesecev po porodu ta zadeva izzvenet ... koliko časa pa si po porodu?
jaz tud nič ne pazim.. če bi tako jedla po načrtu diete bi mi že mleka zmanjkalo

< Sporočilo je popravil anci banci -- 23.10.2009 16:09:26 >

clock-img

27.10.2009, 16:16

clock-img

anci banci

pencil-img

1544

danes je test pokazal negativno... jupiiii nimam več sladkorne

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem