cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Slabost zaradi diete???

clock-img

09.03.2006, 21:33

clock-img

Anonimen

Je to možno? Ne vem kaj se dogaja z mano. Non stop mi je slabo, še sladko mi ne paše kot ponavadi. user posted image  V torek zvečer je blo najhuje, sem bruhala kot vidra user posted image , pomfri mi je zamsrdel za vse večne čase. Včeraj mi je bilo spet slabo, sem cel popoldan prespala z 38° vročine, danes je blo vročine naenkrat konec, slabost pa še vedno prisotna. 
Včleraj ko je bil OH dan, sem šele ob 18ih prvič jedla, tud kave nisem zjutraj pila, ne sadja jedla. Zvečer sem samo par žlic mlečnega močnika, danes pa 4 čokoladne piškote na sadni dan, zdej mi je pa slabo spet. 
Glede na to, da drugih prebavnih motenj nimam, trebuh me ne boli, se res sprašujem kaj je narobe, a je možno, da je to od diete? user posted image  A ne da ni??
Aja, noseča ziher nisem, gre ravno M h koncu.

clock-img

09.03.2006, 21:46

clock-img

mojcadamijan

pencil-img

246

Ne verjamem, da je kriva dieta možno da imač kakšno trebušno virozo-menstruacija ni zagotovilo, da nisi noseča

clock-img

09.03.2006, 21:57

clock-img

Anonimen

Ne, ni od diete. Če bila samo slabost, bi še eventuelno lahko bilo. Ampak vročina in bruhanje ... ne, to pa ne.

clock-img

09.03.2006, 22:03

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Če bi bilo od diete bi te trebuh 100% bolel in vročine ne bi bilo tako visoke. Trebušna gripa možn.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

09.03.2006, 22:18

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Po moje si kakšno virozo fasala...Ali pa trebušno gripo....Ne verjamem, da bi bila dieta kriva...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

09.03.2006, 22:31

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Neke viroze z bruhanjem, drisko in vsem tem razsajajo, sem bila ravno danes pri zdravnku, ker mam že dva dneva probleme. user posted image  Tako da če imaš še vročino, je to to. Malo odleži, veliko tekočine pij po požirkih, jej pa bolj suhe stvari, kot je riž in krompir. Tako je meni svetovala zdravnica.

clock-img

09.03.2006, 22:45

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tudi jaz mislim, da ni od diete. Če ne bi imela takšne vročine, potem bi lahko 'krivila' dieto.  user posted image  Verjetno si res 'pobrala' kakšen virus.
Držim pesti, da se čimprej pozdraviš.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

10.03.2006, 07:31

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

user posted image Mene drži klinuser posted image  trebušna viroza že en teden, sem shujšala 6 kg, za znoret.
PA nikakor se ne ustavi.No upam da danes bo konec, ne upam pa nič jest.user posted image
Kriza!
LP,
Sibil

clock-img

10.03.2006, 07:35

clock-img

Anonimen

Sej men se tud čudno zdi, zato sprašujem. Ker neki pa je, mi je svakinja povedala, da je njena sodelavka hujšala s tole dieto in sicer kar dva cikla zapored, brez pavze in da ji je bilo potem neki časa tako slabo, da sploh ni mogla jest. Ker piše pa z velikimi črkami, in podčrtano, da je treba prekiniti za 3 mesece. Možno, da bi na koga vplivalo prej na koga pa sploh ne.
No, kljub grehu včeraj, ne bom vrgla puške v koruzo, sam mi je pa bad, ker mi sploh nič ne paše jest, za danes recimo mi tud dujaski zrezki ne dišijo user posted image , pa v torek ko je bil OH dan, mi tud čokolada ni potegnila user posted image , kar je pri meni reeeeees čudno. Včeraj sem tud tablico pustila...
Trebušna gripa pa... je možna brez driske in bolečin v trebuhu? user posted image  

clock-img

10.03.2006, 07:49

clock-img

paris

pencil-img

1304

Po moje si kakšen virus staknila Hijenca. Ne verjamem, da bi lahko bilo od diete!?
Če ti ne paše jest, pač ne jej. Glej le, da boš dovolj pila. Saj ponavadi kadar smo kaj bolani nikomur ne paše jest. Se spomnim pred leti, ko sem imela gripo, cel teden takorekoč nisem nič jedla. Držim pesti, da se čim prej pozdraviš!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

10.03.2006, 07:52

clock-img

lory05

pencil-img

283

Ja Hotien, to je zaradi diete, to se je meni zgodilo že dvakrat. Po dveh super dietah, enkrat tudi po tej 90-dnevni ločevalni. Bruhala sem kot zmešana, to je bilo pa tudi vse, kar sem uspela shujšati zaradi bruhanja, ker sem potem morala z dieto prekiniti, če sem hotla preživet.
Rekli so mi, da se organizem upira drastičnim spremembam, ker mu to ni všeč.

clock-img

10.03.2006, 08:10

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.03.2006, 11:38

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Mogoče je pa kriv tisti košček jedilne čokolade, ki ga je treba nujno pojesti zvečer pri OH dnevu?? Ker piše, da ta preprečuje alergije in zastrupitve. user posted image user posted image user posted image
Jaz sem ta košček večinoma nadomestila s pravo čokolado user posted image , pa ni bilo nič narobe. Moja tašča je pa imela probleme dokler ni dojela, da mora prav jedilno pojest. Ji je bilo slabo in neče čudne vrtoglavice je imela.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem