cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Slabo počutje en mesec po porodu?!?

clock-img

23.08.2007, 12:07

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojlauser posted image

V soboto bo en mesec odkar sem rodila dvojčke. Celo nosečnost sem se super počutila, nikoli mi ni bilo slabo ali kaj podobnega. Zdaj se mi je pa začelo dogajat, da se mi ob večerih vrti v glavi in mi je ful slabouser posted image Pojma nima, kaj bi to pomenilo. Malčka dojim, posledično spijem fuuul tekočine....je možno da je to razlog za slabosti?
Neprespana niosem, ker malčka res veliko spita in to ne more bit razlog. Bi bilo pametno it k zdravniku? JE katera imela podobne težave?

lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

23.08.2007, 12:13

clock-img

aluš

pencil-img

704

Kaj pa pritisk? Sicer pa mislim, da dvojčka, pa porod + še en otrok (ne vem koliko je star), kljub temu, da so pridni, od tebe kar veliko terjajo in si lahko utrujena, čeprav imaš občutek, da je v redu. Nisi "scrklane sorte" bi pri nas rekli. Ampak porod ti vzame kar nekaj moči, pa tudi če ni težak, pa hormoni in vse ostalo, tako da ne vem, pa tudi vreme se mi zdi da zadnje dni slabo vpliva na nas. Kaj pa prehrana, dojiš dva otročka, po moje moraš tudi pojest mal več.

clock-img

23.08.2007, 12:15

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Mogoče si slabokrvna - meni so po porodu dali sirup, ker mi je primanjkovalo železa. Pojdi do zdravnice, da ti vzame kri.

clock-img

23.08.2007, 12:18

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Mogoče si slabokrvna - meni so po porodu dali sirup, ker mi je primanjkovalo železa. Pojdi do zdravnice, da ti vzame kri.


Marsikateri po porodu ponagaja tudi ščitnica. Torej se strinjam z Dejčo. Do zdravnika, pa na krvne preiskave.

clock-img

23.08.2007, 12:54

clock-img

crci06

pencil-img

1854

Men je bilo slabo, če sem premalo pila. Saj sem se trudila veliko piti, da je pa premalo sem pa ugotovila, ko sem "štela kozarčke" čez dan...
Željo sme imela priti do 3l, kar je bilo veliko manj, se mi je poznalo kot utrujenost in slabost.

clock-img

23.08.2007, 13:04

clock-img

Anonimen

Ja, kar pojdi k zdravniku. Pri 3 otročkih imajo da te servisirajo u nulo.

clock-img

23.08.2007, 13:41

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

user posted image user posted image user posted image  za dvojčke; sicer pa se strinjam z ostalimi, pojdi se prečekirat.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

23.08.2007, 14:23

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Pritisk mi nikoli ni nagajal. Ne med nosečnostjo in tudi drugače je OK, kadarkoli ga pomerim. Jem pa tudi prej preveč kot premalo.

MA nič, najbolje bo res, da se malo oglasim pri zdravniku.

lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

23.08.2007, 14:29

clock-img

Anonimen

Ti, punči, eno dobro južno pojej, pa dva deci tardečga čez, pa da vidiš, če se bo še vrtelo.

Ne, res, lahko da je pomanjkanje železa. Kaj pa v nosečnosti si ga morala jest al ne?

clock-img

23.08.2007, 14:32

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ne, v nosečnosti sem imela kri vedno OK. ŽEleza mi ni bilo potrebno jest.

Če pa "žoknem" kozarček rujnega, se mi bi pa še bolj vrtelo...takrat z boljšim razlogomuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

23.08.2007, 14:32

clock-img

tikatoka

pencil-img

375

Ja jaz tud mislim, da je mogoče slabokrvnost. Čeprav je pa lahko tudi migrena z avro, jaz sem imela tko dost podobne znake, ali te boli tudi glava?

clock-img

23.08.2007, 14:50

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

pomoje je brez veze, da ugibamo...pojdi raje k zdravniku ali pa ga vsaj pokliči in vprašaj...

clock-img

24.08.2007, 06:32

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Jaz sem imela cca kak mesec po porodu parkrat gromozanske migrenske glavobole. Nikoli prej in nikoli kasneje, takrat sem pa misla, da bom kar preč prišlauser posted image

Lahko, da je to od šoka v organizmu, raven hormonov se vrača v normalo...Kaj pa vem, lahko da bo minilo samo od sebe, morda pa ne. Pojdi se pokazat doktorju user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem