cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sinupret

clock-img

03.12.2007, 20:31

clock-img

Dorca

pencil-img

191

Ali je katera svojemu malčku že dajala kapljice Sinupret (ki so za uživanje, ne za kapljanje v nos). Moja deklica je stara namreč 3,5 let in sem dobila priporočilo za te kapljice, v lekarni pa mi jih odsvetujejo.

Že celo leto imamo skos vneta ušesa, kar baje izvira iz nosu, 5x letos smo že jedli antibiotike in ne vem več kaj naj naredim, da bom hčerki vsaj malo izboljšala odpornost (sedaj ji je zdravnik predpisal Broncho-munal P, kot preventivo pa ji dajem Molkosan - za izboljšanje črevesne flore). 

Če ima katera kakšne izkušnje s kapljicami naj mi prosim pove ali so učinkovite in varne.

Hvala

_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

clock-img

03.12.2007, 20:34

clock-img

Anonimen

Mi smo jih od naše uporabljali od drugega leta dalje in so zelo pomagale... Zakaj jih odsvetujejo, so ti kaj rekli?

clock-img

03.12.2007, 20:37

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Kolikor se spomnim takole na pamet, piše v navodilih, da se jih lahko daje od dveh let naprej (upam, da se ne motim). Kapljice vsebujejo alkohol in zelišča. Pa seveda ne toliko alkota, da bi to lahko bil problem, ker se tamalim daje samo po nekaj kapljic.

Koliko so učinkovite...kaj pa vem, učinek ni ravno uau, ampak razlika se občuti (imam kronično vnete sinuse in tu pa tam jemljem tudi Sinupret). Če bi bilo potrebno, bi jih jaz dajala svojemu triletniku, če ti to kaj pomaga. Obstajajo pa tudi tabletke Sinupret, če ti je bad zaradi alkohola.

clock-img

03.12.2007, 20:37

clock-img

Dorca

pencil-img

191

Ja baje zato, ker vsebujejo alkohol!?! Bila sem v dveh lekarnah in povsod so mi jih odsvetovali. Sem se pa preko meila "pogovarjala" z zastopnico Farmedice in mi jih je zelo priporočila in bila presenečena, ko sem rekla, da mi jih v eni lekarni niso dali oz. odsvetovali. In ko sem šla danes še v drugo je bilo isto.

A ste imeli tudi težave  z ušesi ali s prehladi?

_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

clock-img

03.12.2007, 20:43

clock-img

Anonimen

Jaz sem jih ji dajala ob prehladu...Meni jih je priporočila prijateljica  farmacevtka, ker so jih njene službene  kolegice (tudi farmacevtke in zdravnice) priporočile, da so OK. Pušenjak je rekel, da se jih lahko uporablja tudi v nosečnosti...

clock-img

03.12.2007, 21:06

clock-img

Dorca

pencil-img

191

Bom poskusila,

hvala vsem in nočka.



_____________________________

Kdor nima otrok, ne ve, čemu ljubezen. (italijanski pregovor)

clock-img

04.12.2007, 07:07

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

Kaj če bi pa probala ušesa pozdravit z natreskom??

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

04.12.2007, 10:22

clock-img

valči

pencil-img

2344

sinupret jaz dajem obema mojima otrokoma,ko jima teče z noskov,ko sta prehlajena.Ko prehlad mine,neham.Dajem pa jima 2-3 krat na dan po 15 kapljic v sok ali čaj.Predvsem pa obvezno zjutraj in zvečer.
Moram pa rečt,da pomagajo,noski se kar spucajo hitreje,kot brz tega.Prejšnja leta sem jima dajala razne sirupe(Sanostol,Multisanostol,...) in niso toliko pomagali,kot Sinupret.Priporočila pa jih je farmacevtkauser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem