cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Shujševalna iz One

clock-img

30.01.2007, 09:41

clock-img

Anonimen

A katera ve, kaj se je dalo zaene tablete naročit v Oni, par tednov nazaj? Za hujšanje?
Moja mati jih je namreč naročila, pa ni nič dobila. Zdaj pa bi rada poklicala tja in vprašala, kaj je zdaj s tem, pa ne ve več, kaj je sploh bilo. Kot ene kisline ali nekaj podobnega.

clock-img

30.01.2007, 10:12

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ojla!

Močno dvomim, da jih bo dobila, ker je to en velik larifari.user posted image Moja znanka jih je naročila eno leto nazaj pa jih ni (še do danes ne user posted image ) dobila potem je pa klicala na tisto firmo pa tel. št. ni obstajala.

Ne vem no, mogoče bo pri tvoji mami kaj več sreče samo jaz dvomim, da te tablete pomagajo.

Pozdravček skozi rokavček.

clock-img

30.01.2007, 10:16

clock-img

Anonimen

Ja, O.K., saj meni je itak jasno, da nobene od teh tablet nič ne pomaajo. Ampak to je njena stvar, naj jih kupi, če ji paše.

Kako pa veš, da je to ena in ista stvar, da je to to, kaj je bilo že pred enim letom?

clock-img

30.01.2007, 11:36

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Zato, ker sem videla tudi to reklamo in sem se spomnila.
No upam, da bo tvoja mama vsaj dobila ta izdelek in bo lahko sama sprobala, če res kaj pomaga.  

pa lep dan še naprej.

clock-img

30.01.2007, 11:39

clock-img

Anonimen

A tako. Hvala, ji bom povedala. Samo pojma nimam, v čem je potem smisel tega.

clock-img

30.01.2007, 11:44

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

user posted image Tud jst ne sam dobro da plačaš po povzetju, ker drugače pa znoriš če plačaš pol ti pa ne pošlejo.user posted image

clock-img

30.01.2007, 11:45

clock-img

Anonimen

Zdaj sem govorila z mamo, pa pravi, da je ona to po telefonu naročila, tako da je res z nekom govorila.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem