cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sezamov čaj - kje se dobi?

clock-img

11.11.2005, 12:53

clock-img

simona2

pencil-img

474

Ali mi lahko katera pove, kje se kupi sezamov čaj, ki naj bi bil izjemno dober za mleko? Ali lahko skuhaš kar sezamova semena - meni se zdi to sicer malo čudno pa vseeno. Hvala za odgovore.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

clock-img

11.11.2005, 13:04

clock-img

čaki

pencil-img

1009

jaz sem kupila sezam ga skuhala in vse to popila. res pomaga!! vpiši v iskalnik in si za nazaj preberi- pred slabim letom nas je blo veliko ki smo to kuhale doma. tam boš našla tud kolk vode in kolk sezama za eno rundo...uglavnem velik se je pisal
in tud zlo blek blek je za pit..user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.11.2005, 17:08

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Simona2, kupiš sezamova semena, zavreš cca.2dcl vode in ko zavre, noter usuješ semena (malo, ene dve žlički) in to naj počasi vre 20 minut. To potem popiješ, pa je.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

11.11.2005, 19:44

clock-img

Anonimen

Pa ne pozabi pojest nakoncu še semen. Niso okusna, ampak delujejo pa user posted image

clock-img

17.11.2005, 16:18

clock-img

teta beta

pencil-img

2272

Kaj je res treba semena na koncu pojest?! Koliko čaja pa ponavadi spijete na dan in kdaj (zjutraj, opoldne, zvečer)? A se lahko sladka?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem