cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Seks po porodu drugic

clock-img

21.12.2005, 22:58

clock-img

calvo

pencil-img

8

Vprasam vas tole: sem 2 meseca po porodu in moz je po zadnjem seksu prijavil, da bolj slabo cuti, ker je spodaj vse raztegnjeno. HALOOO! Ima se kaksna izkusnje s podobnimi "pritozbami" in koliko casa traja, da se porodna pot, ki jo je moje dete tako povecalo, skoci na staro "ozko" velikost. 

clock-img

22.12.2005, 06:48

clock-img

srki

pencil-img

9222

Meni ni tega nikoli omenil, mogoče je tudi tako čutil, pojma nimam. Sploh ne vem, če jo lahko res, kot ti je on omenil. user posted image . Se pa verjetno počutiš malo "bed", ko ti nekdo kaj takeg reče. Če je res tako, naj pa še malo potrpi user posted image

clock-img

22.12.2005, 15:24

clock-img

Še ena T

pencil-img

318

Delaj Keglove vaje, pa bo šlo hitreje nazaj...

Ampak jaz bi bila pa užaljena, če bi se mi takole pritožil dva meseca po porodu. Bi ga vprašala, če se ni mogoče v dveh mesecih neuporabe mogoče njemu zmanjšal...

clock-img

22.12.2005, 16:35

clock-img

Anonimen

Še ena T; user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.12.2005, 11:37

clock-img

Anonimen

Moj user posted image  je potem izjema. Pravi, da ima zdaj bolj lušte seksat, da je bolj ozko.user posted image  Zdaj bi non stop. user posted image user posted image

Mogoče so me pa preveč skupaj zašili. user posted image user posted image  Sicer je res, da je minilo šele 7 tednov...

Ko sem mu prebrala vaše probleme, je rekel, da bo počakal, mogoče bo pa čez mesec dni moral tudi on povoje okrog svojega prijateljčka zamotat.user posted image user posted image

clock-img

29.12.2005, 14:36

clock-img

Petra P.

pencil-img

336

Mi smo pa že več kot leto po porodu, pa smo baje še vedno širši, kot smo bili prej. Ampak moj je to omenil zgolj kot ugotovitev, ni dajal kakih vrednostnih sodb v stilu - je boljše - je slabše.

Sicer pa - pomisli kaj je prilezlo žez tako mali prostor. Če se ne bi pošteno raztegnila, bi bil mali še vedno not!

clock-img

29.12.2005, 14:42

clock-img

pipica

pencil-img

53

ola, moj tudi pravi, da je sedaj še bolje, ni pa nikoli omenil, da naj bi bilo vse bolj raztegnjeno. Mogoče je že res, da je na začetku tako, sam mu povej, da si le rodila, in da mati narava že poskrbi tudi zato,da bo spet vse tako kot je bilo. Pa res probaj k.vaje delat, baje kr pomagajo.

Pa ne obremenjuj se s tem, kako pa se ti počutiš po porodu ?

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem