cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Segrevanje Mleka

clock-img

12.11.2005, 11:45

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Oj! Zanima me kako ve svojim malčkom segrevate mleko? Je pametno segrevati v mikorovalovki? Jaz si namreč mleko izčrpavam in dajem v hladilnik, pa mi segrevanje v vodi traja predolgo in me zanima če bi bilo kaj narob če bi segrevvala v mikrovalovki? Pa dodatek, ga je pametno segrevati v mikro.? Vodo si prekuham v naprej tak da se ohladi preden ga naredim!!

Lep pozdrav user posted image !

clock-img

12.11.2005, 12:31

clock-img

tascha

pencil-img

482

Jest sem ga grela v mikrovalovki, pa ni bilo nič narobe - ne s otročkom in ne z mlekom user posted image . Za dodatek ne bi vedla, ker ga nisem nikoli dajala, ampak mislim, da ne bi smelo biti kaj narobe.

clock-img

12.11.2005, 12:36

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Lahko segrevaš v mikrovalovni. Potem mleko samo dobro premešaj. Vodo za dodatek jaz tudi segrejem v mikrovalovni in ni nič narobe.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

clock-img

12.11.2005, 13:39

clock-img

mojcadamijan

pencil-img

246

Kupi se grelnik za mleko-jaz sem ga kupila na sončku, stane pa malo manj kot 10000 SIT pa še frutke in podobno hrano notri pogreješ

clock-img

12.11.2005, 19:10

clock-img

Janeja

pencil-img

2272

Jaz tudi uporabljam grelček od Aventa in je res super.
Dokler sem še imela svoje mleko, sem dala stekleničko noter in v 5 minutah je bilo ravno prave temp. Zdaj pa imam za mleko kar flaško s pravo količino vode v grelčku in ko je čas za jest, samo dam noter mleko. Pa še vmes, med podiranjem kupčkov, dam flaško noter, da se mleko čist ne shladi. Pa nikoli ni nevarnosti, da bi bilo mleko prevroče, ker je temperatura vode v grelčku ves čas enaka.

Meni se res zdi praktičen in vreden svojega denarja.

clock-img

12.11.2005, 22:09

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Jaz sem imela grelnik od Aventa in sem bila zadovoljna z njim.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

12.11.2005, 23:30

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

Jst vodo za mleko pogrejem v mikrovalovni (ene 15 sekund) in potem dodam se mleko. Nikol pa ne pogrevam ze narejenega mleka, se mi nekak ne zdi user posted image
Ko sem si pumpala, sem pa tud svoje mleko pogrelavala  v mikrovalovki.

clock-img

13.11.2005, 21:19

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Na navodilih za črpalko piše, da se mleka ne sme pogrevati v mikrovalovki, ker je velika nevarnost pregretja, saj se mleko v njej ne segreva enakomerno in se lahko dojenček opeče.

Enako opozorilo je na vseh mlečnih dodatkih in tudi v navodilih za uporabo mikrovalovne pečice.

Bolje je, če se ti mudi, da v mikrovalovki segreješ vodo, potem pa v vročo vodo potopiš stekleničko, da se primerno segreje.

clock-img

20.11.2005, 23:20

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Jaz svojemu nikoli nisem segrevala v mikrovalovki že sama mikrovalovka je škodljiva za nsa - mislim ko kaj pogrejemo v njej. Vodo sem si vnaprej prekuhala in jo potem na plinu ogrela da je bila topla če je bila prevroča sem dodala malo mrzle vode če pa  premrzla pa nazaj na plin. Moje mleko sem imela grelec potem pa sem vodo zavrela odstavila in postavila flaško v njo je bilo hitreje kot čakati da se grelec ogreje ker ni bil skoz prižgan. Jaz svojega mleka nebi grela v mikrovalovki za dadatek že amoak svoje pa ne.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem