cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Se odstavlja ali zmanjkuje mleka

clock-img

13.08.2007, 18:26

clock-img

bebii

pencil-img

72

Pozdravljene,

Moja 11 m hčerka se je do sedaj kar lepo dojila. Zadnje dva ali tri tedne sicer samo zvečer in ponoči (1 ali 2x), čez dan pa samo včasih pred spanjem - ne vedno. Zdaj pa  nekaj dni zvečer dvakrat povleče in ker mleko menda še ne priteče izpusti bradavico in želi dudico. Isto naredi tudi ponoči. Je pa težava ponoči v tem ker se je prej skoraj v spanju malo  podojila in zaspala nazaj, zdaj pa dojenje odkloni in gleda -ne spi. Prej se je dojila izmenično na obeh straneh, zdaj dojenje na levi strani zavrače. Zdi se mi da mleko res počasneje priteče, mogoče zato ker ga je manj ali bi morala user posted image  vztrajat?
Vem da sem vse skupaj kar  nakracala, toda vseeno hvala vsem ki boste skušale pomagat.

Lep dan.

clock-img

13.08.2007, 20:18

clock-img

crci06

pencil-img

1854

Premisli do kdaj bi rada dojila in jo usmerjaj v to smer. Če bi rada dojila le še 1 mesec, sprejmi to kot odstavljanje.
I guess.

clock-img

13.08.2007, 20:35

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

meni se to zdijo tipični začetki odstavljanja. tudi moja hči je na koncu želela samo eno dojko. upoštevaj njene želje

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

13.08.2007, 21:32

clock-img

LanaM

pencil-img

170

Če se mala ne želi več dojiti, ne vztrajaj, ampak prenehaj. Sama sem jo želela nehati pri enem letu, pa sva pristali v bolnici, kjer se je kar precej spet navdla na dojenje, tako da je bila pri 14 mesecih že kar malo odvisna od dojenja. če bi bilo po njenem, bi bila vse obroke na dojki. Zato sva se potem morali kar malo na silo odstaviti. Torej, čle odklanja sama, se ne sekiraj.

clock-img

14.08.2007, 08:23

clock-img

amy26

pencil-img

3072

To se dogaja tudi pri nas je pa stara 4,5 meseca, ker mleko takoj ne priteče se noče dojiti, začne jokat in ji dam dudico pol pa čez par sekund spet poskusim, ko pa končno priteče mleko se pa doji pa še to jo moram malo motivirat da se čimdlje doji. Seveda pri nas jaz upam da to ni odstavljanje, ker se še vedno samo dojiva, flaše pa ne mara.

clock-img

14.08.2007, 15:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem