cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sadje

clock-img

12.07.2011, 08:29

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Pozdrav!

Naš mali je star 11,5 m in od sadja mu dajem banano, hruško, jabolko, breskev, suhe slive in jagodo  v obliki Fruchtzwerge. Za marelice obstaja sum, da je alergičen, zato mu jih (še) ne dajem. V obliki soka sem mu dala grozdje in melono pa ni bil navdušen.

Kaj lahko še dati od sadja? Smo pa bolj pazljivi zaradi hude oblike alergije, ki jo je imel.

clock-img

12.07.2011, 11:39

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

pri (skoraj) enem letu mu lahko das VSE.
seveda, razen tistega, za kar obstaja sum na alergijo...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

12.07.2011, 12:45

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

ja lubenice, borovnice (to sploh ne vem kaj čakaš), češnje, papaja, avokado, mango, ribez (če je še kaj kje ostalo), ringlo, margolane, kivi, ananas, kaki..
proba lahko vse in potem vidiš ali mu je všeč ali ima reakcijo itd. ampak imaš zdaj ful svežega sadja za probat - izkoristi to (lahko izpustiš citruse, marelice, breskve, jagode, če ti je too much).

clock-img

12.07.2011, 22:25

clock-img

Roberta69

pencil-img

1225

Po moje mu daš lahko vse, ampak jaz bi sadje v obliki teh skutic sploh črtala (no, mogoče edino za včasih), ker tam od sadja ne ostane prov nič!

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

clock-img

13.07.2011, 15:04

clock-img

deveta

pencil-img

669

Se strinjam z m_o_i, probaj vse ampak vsako novo stvar posamično. Če bo v redu nadaljuj. Pa čim več sezonskega svežega sadja. Zdaj so breskve, lubenice, melone, maline, borovnice....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem