cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 19.DAN (OH )

clock-img

16.06.2006, 07:35

clock-img

damjanai

pencil-img

44

oj  suhice .... ma jst  bom dans  jedla testenine .... ma  a ni hec pica  mi sploh ne  disi ...drugace sem pa prej  zmeraj  jedla  sam  vegi... pico ...
no ja  pa sej  ne da mi neb pasale  testenine ... se mali  je navdusen  nad  njimi  tko da  kombiniramo  koristno  in prijetno ...user posted image user posted image

no kar se  tice pa moje  tehtnice  ... en mal se je pa  premaknila  .... sam  gre  res po mal  ....

SUHICE ....ŠE  71  DNI ... DISCIPLINE ...

clock-img

16.06.2006, 10:51

clock-img

Anonimen

evo mene! user posted image  gru me več ne boli sam še zeleno smrkam :) in dons resno naprej. vagam se sloh ne več k sem čist žalostna pa še 3 dni sem zdele bluzila da je blo joj! tko da donse sem že pojedla tisti 2 babnani, pol pa makarončki, zvečer p aneki malga sladkarije. ! matr! v roke se je treba vzet kva je zdej to.!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem