cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 9. DAN mesek

clock-img

06.06.2006, 12:16

clock-img

Anonimen

suhic ni več? jojojoj kok ste ble zagnane zdej pa nč več? vsaj še ovčka vztraja?

mene čaka dons pišče, špinača in solatka :)

clock-img

06.06.2006, 12:49

clock-img

damjanai

pencil-img

44

evo mene ... nisem se  obupala ...sam  nekak  nisem  mogla  prit  do racunalnika ker  ima  moj  sinek  spet  vnetje  uses ....komi cakam  da  prilezejo  vsi  zobki  vn  da  bo enkrat  konec  teh  vnetij ... ...aja  pa se  to sem  ugotovila ... pice  z paradiznikom ne smem  jest ker  se  mi prebava   ustavi pa  kile tudi  ... verjetno je  krivo  to  ker ze  2 meseca nisem jedla  kruha  ... drugace pa  veselo  naprej  v boj ...se 81   dni   do konca :user posted image user posted image user posted image user posted image   uspelo  nam  bo...


kaj  boste  pa  jutr  kuhale

clock-img

06.06.2006, 12:55

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Ohoj!

Ja zelo malo nas še vztraja. Upam, da bomo vseeno prišli do konca.

Mi danes smo papali ČEVAPČIČE (puranove), po zelo, zelo dolgem času. Zraven sem dala kuhano cvetačo, brokoli in korenje, pa še skledo solate. Madonca sem se najedla. Zvečer bom pa verjetno kakšen jogurt pojedla.

Kaj ste ve delale za kosilo? In kaj boste imele jutri na seznamu. Mi bomo mogoče krompir ali pa pasulj brez mesa - ne vem še 100% kaj bomo.

Vztrajat do konca, pa bo. Men so šle že 2 kg dol v 5 dneh user posted image  . Se veliko pozna, če ne ješ večerje in če ne ješ user posted image  kruha zravn.

Srečno.

clock-img

06.06.2006, 15:58

clock-img

damjanai

pencil-img

44

ma  kaj  a  bomo sam  tri prisle   do konca  al kaj ?  kam  so pa  ostale  pobegnile ...

clock-img

06.06.2006, 21:17

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

Hojla, jaz sem še vedno z vami, samo ni nas blo doma smo bili v bolnišnici na kontroli. Jaz sem si pa danes kar na hitro ražnjiče obrnila, ampak zdi se mi da si mi je želodec tako skrčil, da sem vanj samo 2 spravla, ponavadi pa so šli 4 ali pa 5.
Ej me zanima kolk kg vam je že šlo dol? Meni kar 3 kg v tednu dni, super sem vesela!!!
Moram pa priznat da včeraj ko smo mele sadni dan, sem ukradla sinčku  4 krompirčke, sekerancija me je dajala ... glede našega malega biserčka!
A jeste zraven sadja  tudi kaj zelenjave? Ali se striktno držite samo sadja?

Lp napredujemo, a ne??? user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem