cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 6. DAN - ŠKROB

clock-img

02.06.2006, 19:50

clock-img

Anonimen

čist kratka bom k tisa gleda zadnjega nodija in more it spat, v eni roki mam pa mijo

v glavnem jutr nas čaka krompir al pa riž al pa neki v tem stilu. na mojem krožniku bo zrlenavna rižota

gremo!!!!user posted image

clock-img

03.06.2006, 09:26

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Ahoj!

Pri nas bo verjetno tudi ZELENJAVNA RIŽOTA.
Ampak jutri - JUHU - je pa najboljš user posted image  .

Kje pa ste ostale danes? Dobro jutro.

clock-img

03.06.2006, 12:32

clock-img

Anonimen

evo js tuki. mal smo se 4 babe treh generacij okol potepale :) smo šle mojo taščo obiskat. v glavnem same babe vsepovsod zato pa je tolk dežja :)

a je že lohk južnaaa :)))

mal sem žalostna ker mi kile kr stagnirajo, ampakvseen sem se pa okol pasu pomerla in ugotovila da mam ene 3 cm manj kot pred kakimi dvemi tedni k sem se v zadnjo merla in tut to je fajn :)

ampak js se ne dam kr tko odgnat! kile šc! user posted image

clock-img

03.06.2006, 18:45

clock-img

April

pencil-img

5459

Ojla, jaz sem danes spet zabluzila. Jutri nštartam na luno, da se mal pokesam, v ponedeljek sem pa itak z vami na sadju. Papa punce!

clock-img

03.06.2006, 19:39

clock-img

damjanai

pencil-img

44

tud  jst sem dans   zabluzla  sam  opraviceno ... kot prvo smo meli  poplavo  v stanovanju je  pocla  cev ... mi  pa  lepo od doma  na izlet  ... tko  da  smo meli  najprej  gasilsko  akcijo  k smo prisli  domov .... pol  mi je klemen  zacel   tko  mocno  kaslat  da  je  zbruhal nazaj  vse  kar je pojedu  za vecerjo... tko da  ne vem kje se me  danes  drzi glava ...user posted image user posted image user posted image  kaj ze jemo jutr

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem