cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 5. DAN - MESEK :)

clock-img

01.06.2006, 19:56

clock-img

Anonimen

sadnega dne je konec...kaako sta ga prebrodle? je blo težko? men sploh ne, mi pa zdele sicer malenkost kruli in se prov kul počutm k bl mi krul bl grejo kile dol :) in sem se odločla da bom šla raj maj prej spat k pa da še kej pomalcam in sanjam raje o jutrišjih pleskavicah in solati :) mljask!
kaj boste pa ve skuhale?

user posted image user posted image user posted image suhice suhice hip hip hurej!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2006, 20:48

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Ahoj!

Zopet sem še tukaj!

Sadni dan je za nami. Je bilo kar hudo. Je kar krulilo, ampak sem vztrajala do konca.

Jutri pa meso - ni ne mnjam in ne blak. Nekje vmes.

Verjetno si bom za kosilo spekla (brez maščobe) 2 puranja zrezka (to je mnjam) in zeleno solato zravn. Za večerjo pa kakšen jogurt (mjam).

Ampak komaj čakam čez 2 dni, ko imamo makarončke na seznamu, jupi user posted image  .

Srečno.

clock-img

02.06.2006, 08:27

clock-img

damjanai

pencil-img

44

ojla ... konec  vitaminčkov... dans pa  zelenjava pa  meso-...

bravo  suhice skupaj nam  bo uspelo ...user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.06.2006, 09:52

clock-img

April

pencil-img

5459

Jutro,

včeraj mi je bilo pretežko, pa sem si kar makarončke skuhala. Me adnje čase nekaj živčki dajejo pa še menstruacija mi že več kot mesec zamuja. Noseča nisem, hormoni mi  nagajajo. Jojjj, sem jezna.user posted image

No gremo naprej, danes bom kar jajca kuhala.

clock-img

02.06.2006, 12:15

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Prvi sadni dan je za nami, juheeeeej! Pa sploh ni bilo hudo, sem cel dan mislila na današnje kosilouser posted image
Piščanček, zraven pa verjetno ogromna cvetača, problem je le v tem, da je ne smem zabeliti!user posted image

Sicer pa, LARA hvala za tvoje vodstvo, brez tega bi bilo veliko težje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  27. avgusta pa se lahko suhice dobimo, da se ti osebno zahvalimo za 'gonjenje' med dieto. Pa kakšna nagradica tudi lahko padeuser posted image

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

02.06.2006, 12:32

clock-img

damjanai

pencil-img

44

Tasika ... dobra  ideja  to da se dobimo po zaključku ... punce neki me pa zanima  a  se vas  po  sadnem  dnevu kaj loteva omotica?

clock-img

02.06.2006, 12:58

clock-img

Anonimen

hehe hvala tasika :) ja kamot se lahko dobimo ni problema. na kaki slastni torti za nagrado :) hehe!

no js sem pa svoj parcjon pleskavic dons že pomalcala in uh bo dolga do večera. bom še zvečer mogla kak obrok si omislt. možek je namreč mal prej dam pršu dam in takoj odšel z mojim fotrom na cres za cel vikend - so šli delat neki na vikendici. in js sem ostala sama doma z dvoletnico in enomesečnico :) mism da mi nau dolgčas :) upam da še babi kej umes uleti. ojoj same babe, to bo prepih, pa še dž user posted image

clock-img

02.06.2006, 13:29

clock-img

Tasika

pencil-img

635

To bo deževalo cel vikenduser posted image user posted image user posted image

Damjanai, meni je bilo včeraj cel dan pomalem slabo, neka mešanica slabosti in omotičenosti. Ampak sem 90D dala že enkrat skozi, tako da vem da je to povsem normalno, zmanjšanje vnešenega sladkorja pač.user posted image

Sicer je pa fino, da po sadnem dnevu pride meso, da sem vsaj kakšno uro sita, testenine in riž gredo skozi moj želodec hitreje kot vodauser posted image   

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

02.06.2006, 13:30

clock-img

Anonimen

Piščanček, zraven pa verjetno ogromna cvetača, problem je le v tem, da je ne smem zabeliti



Zakaj pa ne? Saj če bi jedla zeleno solato, bi jo tudi zabelila, ne? No, jaz sem jo vedno.

clock-img

02.06.2006, 13:33

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Oh hvala prof.Bina, si mi polepšala dan. Že pražim drobtiniceuser posted image user posted image user posted image

Ampak bolj dietno zgleda, če ni zabeljenouser posted image

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

02.06.2006, 13:38

clock-img

Anonimen

Jih kar nehaj., Sem mislila, da bi jo zabella kot solato, z oljem pa kisom, z drobtinicami pa raje ne. OH pa to, saj veš. pa jo naredi okisano, pa malo česna gor, pa je tudi zelo dobra.

clock-img

02.06.2006, 14:03

clock-img

Tasika

pencil-img

635

A kot solato? Joj to mi pa ne diši, bom raje samo kuhano.

Drobtinice so že v smetehuser posted image

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

02.06.2006, 19:15

clock-img

Anonimen

Oprosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem