cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 3.DAN

clock-img

31.05.2006, 09:18

clock-img

damjanai

pencil-img

44

 Ko bi vedele kak mi je današnji jedilnik všeč testenine , zvečer pa sladoled .... njami  , njami
user posted image  user posted image  user posted image

A je  kaj  narobe  če pijem  čaj z natrenom , ker  grenkega  čaja pač ne morem pit ?

clock-img

31.05.2006, 09:28

clock-img

Anonimen

ojla! evo mene. js bom pa dons kr pico nardila. mljask. je že ful dolg nism. zvečer pa ne vem če nam tut kak sladoled napadla :)
še mal sadja si morm it kupit za jutr. kake jagode al pa kej.

nč sem leteča se še kaj javim!

pogumno naprej! suhice bomo!!! user posted image

clock-img

31.05.2006, 09:53

clock-img

April

pencil-img

5459

z sladilom ni nič narobe, saj je brez kalorij. Samo pretiravati pa ni treba, ker ni ravno zdravo.

Evo pa sem se zvagala, v tem mescu sem se zredila za dve kili user posted image . Saj ni čudn, ko sem pa vedno nekaj mlela.  Pa še hormoni mi nagajajo..user posted image  Je že skrajni čas, da se v roke vzamem. Torej za zdaj ciljam na minus pet kg. 

Za kosilo pa testenine, zelenjava, solata.

Ja suhice bomo, uspelo nam bo user posted image  !

clock-img

31.05.2006, 10:14

clock-img

Anonimen

Živjo,

jaz vas sicer tudi spremljam, ampak ne vem, če bom imela voljo tole speljati do konca, zato sem raje "anonimna"

Bi pa vseeno predlagala, če lahko pri naslovu posta dodate v oklepaju še kakšen dan imate (OH, B itd.), tako kot so delale ostale skupine, da se lažje spremlja, kateri dan je.

Hvala

clock-img

31.05.2006, 12:31

clock-img

April

pencil-img

5459

anonimna, saj jaz sem tudi že prevečkrat obupala. Zato  pa sem se prijavila k skupini. Je motivacija tok večja, če veš da nisi sam.

Kosilo sem že pojedla, za danes mi ostane še torta. user posted image

clock-img

31.05.2006, 12:46

clock-img

damjanai

pencil-img

44

anonimna skupinsko  hujsanje je  super  ker  imas  non-stop  nekoga  ki te bodri.. ti  daje  podporo...to je res  zakon...

clock-img

31.05.2006, 18:17

clock-img

XXYY

pencil-img

858

SUHICE!

Jaz bi tudi začela z vami. Ali sem morda prepozna? Ali moram počakat na dan B, ki naj bi bil prvi na sporedu. Povejte mi kdaj lahko začnem z vami, al lahko kar takoj?

Joj, nisem vas opazila že v ponedeljek.

Hočem shujšat. Upam, da mi bo sedaj ratalo. Vsaj 5-10 kg.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem