cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 2. DAN

clock-img

29.05.2006, 19:15

clock-img

Anonimen

No evo nekaj se nas je pa že nabralo user posted image . upam da se bomo uspešno vpodbujale in se čimbolj držale! Vsaj jaz imam ful zagon in se ne bom dala kar tako odgnat :) Še na hladilnik si moram nalepit eno "tadebelo" sliko in eno tisto iz mojih tasuhih časov user posted image  

No zaenkrat smo Suhice:
- April
- tasika
- damjanai
- Lidy
- Ursi12
- LARA

No jutri/danes na "zelenjavni" dan, kaj boste kuhale? Js bom nardila kus kus z zelenjavno omako pa solatko zraven! user posted image

Pa dober tek!

< Sporočilo je popravil LARA -- 29.5.2006 19:16:01 >

clock-img

29.05.2006, 19:23

clock-img

April

pencil-img

5459

oj si pa hitra, se vidi, da imaš močno voljo. Upam, da se je še jaz kej nalezem. user posted image

Dan je minil pričakovano, brez kakšne lakote, sam tist lahkoten občutek konec dneva, ker nisem prenažrta.

Jutri pa fižolova juhica, pečen krompirček, kakšna solatka. Za večerjo bomo pa še videli. Jaz nisem, ko sem prvič hujšala nikol jedla za večerjo enako, samo pol manj. Mi je to preveč enolično.

Grem spat, da me še kaj ne premami user posted image .

clock-img

29.05.2006, 21:10

clock-img

Kinokija

pencil-img

507

Si pa res hitra. Jaz se prijavljam šele danes, pa me zanima, kako hujšate? Kak link pls?

Sm se prijavlja že v tvoji začetni temi.

MOrm -10kg.

clock-img

29.05.2006, 21:45

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Verjetno zelenjavna rižota in solata, se mi bučke luštajo.

Sem se včeraj pozabila zvagat (goska), sem bila tako navdušena da danes začnemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

30.05.2006, 09:39

clock-img

Lidy

pencil-img

271

Ojla evo me!
Se še nisem stehtala, -10 kg bi bilo zelo fino!
Danes kuha tašča bomo videli kaj bo. Malo je postrani gledala zaradi hujšanja ampak tako je. Tudi njej nebi škodila kakšna kilca manj.
Lakote ni nobene - ampak tako je bilo vedno 1-14 dni potem pa OJOJ!!!

Mi je pa všeč da smo SUHICE user posted image

clock-img

30.05.2006, 11:39

clock-img

damjanai

pencil-img

44

Lidy .. hmm pol imava  midve  isti cilj  user posted image ... tud  men je   nekak  10 kg  osnova  ce  gre pa se kaj  vec  dol  je  pa sam  super ... jst  mam na  sreco  tako  tasco k  kuha  kar se  zmeniva  ...problem je  samo kadar sem  doma  pri  svoji  mami ...
se  sreca da  obstajajo  taksne  skupine na  netu  da  imam  vsej tisto podporo , ki bi jo zelela  od svojih  bliznjih ...

mene pa se neki zanima kaj jeste  zjutr  za  zajtrk ... jst  mam namrec  problematicen zelodec .. in kar se  tice  svezega  sadja  postane  kriza ... zdej jem jabolcne  krhlje  ... sam  to ne bo slo v nedogled ...user posted image

clock-img

30.05.2006, 12:36

clock-img

Kinokija

pencil-img

507

Kaj izdate potem način hujašnja, kaj imate to, 3md , Monti, ?

clock-img

30.05.2006, 12:43

clock-img

Lidy

pencil-img

271

Damjanai upam da nama/nam bo uspelo. Mogoče bi preden poješ sadje pojedla en prepečenec user posted image . Tašča je sicer super, občasno ima svoje muhe ampak je vseeno dobro da jo imamo.

clock-img

30.05.2006, 12:49

clock-img

damjanai

pencil-img

44

ja  resnicno upam da dosezemo  zeljene  cilje ... kar se pa tice prepecenca pa se  bojim da ne bi ostalo samo pri enem , zato raje sploh ne poskusim... ker  zdej imam  presneto  trdno voljo   in se  kljub omarici  polni  prigrizkov  .. kontroliram  kadar sem  v kuhinji ... 

clock-img

30.05.2006, 13:43

clock-img

Anonimen

kinokija ja po 3md gremo. če ne poznaš mal kle po forumu pobrskej k je blo že ful napisanga.

damjanai..js sem mela k sem 1. hujšala probleme če sem jabka jedla, ZATO SEM VEČ AL MN JEDLA PO 2 BANANI PA JE BLO ISTO KUL. DONS SEM PA GROZDJE MLJASK. AMPAK MI ŽE POŠTENO KRULI IN KOMAJ ČAKAM DA DEC PRIDE DAM IN DA SKUHAM TIST KUSKUS PA BUČKE V ZOSU :)) o hudič črkeuser posted image

clock-img

30.05.2006, 14:12

clock-img

damjanai

pencil-img

44

kaj  boste  kuhale  jutr ?

clock-img

30.05.2006, 15:22

clock-img

April

pencil-img

5459

Jaz imam zelo zgodaj kosilo. Ni šans, da zdržim do dveh brez. Me prej pobere od lakote. Posledično je tako večerja že ob petih. Saj to je dobr, ker po šestih ne jem več.

Jutri pa makarončki z zelenjavo, za večerjo pa en velik kos čokoladne torte. Mnjammmmmm, komaj čakam.

Čez dan pa jaz kar dosti sadja pojem, ne sam zjutraj.

clock-img

30.05.2006, 21:40

clock-img

Kinokija

pencil-img

507

Hvala Lara. Bi lahko vsaj za dan naprej pisale, npr. kateri dan je pa zakaj do dveh ne smeš jest pa tko. Prvič hujšam na ta način in sem čist zgubljena.

Poj je jutri oh dan. Aha. user posted image

clock-img

30.05.2006, 21:48

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

Hojlo, danes sem bla leteča, pa sploh nisem utegnila priti na forum! Vidim da smo pridne me ,,SUHICE,,! Le tako naprej pa nam bo uspelo, a ne!
Tudi jaz mam namen shujšat kakih 10-15 kg.
Danes sem papcala krompir in veliko skledo solate, za večerjo pa samo solato, ker ni blo časa za kuhanje, kaj pa boste jutri?
Jaz bom špagete in paradižnikovo omakco, za večerjo pa sladoled - uh komaj že čakam user posted image

Lahko noč, vsem skupaj!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem