cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 16. DAN

clock-img

13.06.2006, 09:30

clock-img

damjanai

pencil-img

44

user posted image  men je pa  racunalnik  crknu... no ja sam mam zdej  rezervo ... kako ste kaj  kako  gredo  kilogramcki  dol... men  kr  nekak  mirujejo ... pa  se  lepo  drzim pravil  nic   ne gresim ...  ,tko  da sem mela kr mal  krize a naj  vztrajam al ne ... pa sem  se  odlocla   da je  avguuser posted image st  tisti  mesec  ko zakljucim  .. pa  greuser posted image   dol  sam  kila  al pa  10  ...

kaj  boste  danes  jedle ... jst  sem  ze mal  brez  idej ....

SUHICE ... USPELO NAM  BO  ....user posted image user posted image user posted image user posted image  

clock-img

13.06.2006, 11:18

clock-img

XXYY

pencil-img

858

O lep pozdrav!

Danes pa sadje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  .

Danes bodo ČEŠNJE, BRESKVE, JABOLKA, mogoče kakšna BANANA - ????

Jah, tudi meni kile kar ostajajo na enaki teži. Res, da sem v 13 dneh shujšala za 2 kg. Več pa ne gre. No, saj res ne more iti, k sem pa majčkeno user posted image  grešila - priznam. Obljubim, da bom zdaj bolj pridna.

Res, skupaj NAM BO USPELO.

clock-img

13.06.2006, 11:36

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

Ojlo, SUHICE!

Sadje, sadje, sadje pa še enkrat sadje!!!! user posted image Bo šlo a, ne da? Sama sebi dajem vzpodbudo user posted image !
Tudi meni se je tehnica pokvarila, pa kaj čmo, gremo naprej da jo popravimo!!! user posted image

Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem