writing-img

SUHICE 15. dan - OH

clock-img

12.06.2006, 10:28

clock-img

Tasika

pencil-img

635

No, kje ste, sotrpinke? Upam da ne v hladilnikuuser posted image user posted image user posted image

Jedilnik danes, verjetno špagetki in solata, za večerjo pa TORTICAAAAA!user posted image
Komaj čakam! Že 3 dni!

No, približno šestina diete je že za nami, upam da bo šlo tako lepo tudi naprej.






_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

12.06.2006, 14:48

clock-img

Anonimen

evo nas. ja ja js sem se nehala vagat ker je pogled na cifre user posted image , čez vikend sem ut kr neki user posted image  tko da ..no comment! morm se spet mal bl v roke vzet. dons do zdele sem kr pridna, zvečer pa torta ja mljask!

clock-img

12.06.2006, 21:31

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Ja, moja vaga ga tud nekaj sračkauser posted image user posted image user posted image  Verjetno jo motijo tisti mali grehi, ki se jih ne morem odvadit. Bi rabila enegauser posted image da me po parkeljčkih tolčeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

12.06.2006, 22:03

clock-img

Anonimen

v tem momentu me ma da bi požrla še omarco v kateri so piškoti tko da najbolj da se spravm spat! groza! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem