cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE 12. DAN! SADJE

clock-img

09.06.2006, 10:26

clock-img

Anonimen

ojla suhice!!

js sem bla učer mal bl letačea pa še obe smrkljici sem imela doma tako da ni blo časa za net. ja zmazala sem en štrudl k sem ga pekla že zutri ob 7h :) pa porcijo makaronov in to je blo to, dons pa sadje, k ga bom malcala s tolk večjim veseljem, ker mi je zutri pokazala vaga preboj pod mojih kritičnih 90 kil user posted image user posted image  pol sem se šla pa še mert in sem ful hepi k mam kr po par cm manjše obsege kukr pred slabmu mescam :) res sem hepi :))

sadje hir aj kom! user posted image

clock-img

09.06.2006, 14:57

clock-img

April

pencil-img

5459

Bravo Lara, vem kako dober je očutek, ko se prva številka na tehtnici zamenja. user posted image  Go girl!

clock-img

10.06.2006, 09:07

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

Super Lara!!! user posted image Tud men se kazalec kar pomika navzdol na tehnici, tudi jaz sem zelo happy user posted image
Men se je tudi začelo telo oblikovati, ko še tehnica ni pokazala nič konkretnega, sem opazila manši obseg okrog pasu!
Naj se samo spreminjamo iz dneva v dan tolko imamo več spodbude za naprej, a ne???
Veselo na delo, da pridemo do konca na zadani CILJ!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem