cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SUHICE - 23. dan (OH)

clock-img

19.06.2006, 20:30

clock-img

XXYY

pencil-img

858

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

SUHICE.

Kje ste vse? A vas vročina daje, da ste nehale hujšat.
 
Jaz sem še tukaj. Malo me vročina j..... , ampak bomo že.

Jutri pa testenine user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  . Ja spet. Če so pa tako dobre. Zvečer pa eno velko čokolado user posted image  .

No, suhice. Kje ste? Oglasite se.

clock-img

20.06.2006, 11:40

clock-img

damjanai

pencil-img

44

ma  vse  ste  nakak  izparele ... sam  jst  klamflem  se  dieto  pa  zdej  ni nobenga   efekta vidnega na tehtnici ker se  tok  vode  napijem  da  imam  kaksno  kilo  vec

clock-img

20.06.2006, 11:43

clock-img

Anonimen

ojla!

ne vem kam je šla moja začetniška zagnanost. tale prehlad če ni slo angina sta me zdele čist vrgla pa ja sej vem da to uporablam samo za izgovor! najbl me je to ubilč da kljub začetni zagnanosti kile niso šle nikamor user posted image user posted image  
zdej se pa držim pa sem pa ke mal pregrešim ma bo že!

clock-img

20.06.2006, 19:31

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

Vročina nas bo zapravla, jaz zdaj, ko sem se prisiljena več časa zadrževati doma, kar nekaj hodim po hiši in odpiram omare z harano seveda, pa včasih mi rata se upret user posted image , no dostikrat pa mi ne uspe ... user posted image , pa še PMS mam - sama sebi se smilim!!! user posted image

Danes sem si pico z zelenjavco naredila, do zdaj sem pa že 4 kepice sladoleda zmazala user posted image Si delam mal zaloge za jutri ...

Lp vsem, pa gremo naprej, čeprav nam je težko, se ne damo !!! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem