cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

STEZNIK

clock-img

24.10.2008, 21:37

clock-img

tatly

pencil-img

3949

IMA KATERA STEZNIK ZA PO PORODU?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

clock-img

05.11.2008, 14:10

clock-img

mi_2

pencil-img

12

  Jaz sem že razmišljala o čem takem zaradi trebuha, ki mi je ostal od poroda in mi leze iz hlač. Groza! Če ne bo šlo kmalu skupaj, si ga bom omislila.
A katera ve, če se koža skrči nazaj oz. če se da kako pomagat pri tem? Po prvem porodu nisem imela težav, zdaj pa imam tak trebuh-v bistvu raztegnjeno kožo...
Kaj pa je s tem steznikom? Pomaga?

clock-img

05.11.2008, 14:12

clock-img

mi_2

pencil-img

12

clock-img

05.11.2008, 14:31

clock-img

maša2008

pencil-img

128

Ali ne bi bila koristnejša telovadbauser posted image

clock-img

09.11.2008, 08:01

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

IZVIRNO SPOROČILO: maša2008
Ali ne bi bila koristnejša telovadbauser posted image


Na začetku, ko mogoče mamica še ne more telovadit je fajn, da imaš tudi steznik. Ni nujno, da je steznik v pravem pomenu besede. Jaz sem si v Pikapolonici kupila take visoke hlačke, ki so segale vse do nedrčka. Priporočam ampak ne bo samo z njimi šlo nazaj, tako da telovadba je kasneje pod nujno.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

09.11.2008, 23:16

clock-img

jajula

pencil-img

1191

jst sm si kupila tole http://www.soncek.si/si/nevidni-pas-starlette-i8955.shtml
no poleti lih ni bil najbolj primeren za nosit, ker koža ne diha lih najboljš,. drgač se mi je pa na začetku kr uredu obnesu, bolj zarad občtka da je okoli trebuha vsaj malo čvrsto, ne pa da vse naokol opleta.
drgač pa za kakšen bolj konkreten rezultat brez telovadbe ne greuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem