cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SPINA BIFIDA

clock-img

22.07.2008, 12:02

clock-img

miška81

pencil-img

27

Pozdravljene!

Vem, da je bilo o spini bifidi že govora.. Me pa zanima, če ima še kdo na tem forumu izkušnje s spino bifido? Imam 6 tednov staro punčko, ki ima morda spino bifido. Razen znamenja na spodnjem delu hrbtenice, ne kaže nobenih drugih znakov SB-zaenkrat. Vesela bi bila vsake informacije! Hvala!

clock-img

22.07.2008, 12:10

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Ker pišeš, da ima samo znamenje sem pomislila na spino bifido occulta. Jaz sem nekaj časa sumila, da ima naša Julija spino bifido occulta - to je neka skrita oblika, ki se jo lahko potrdi z rentgenom: http://www.spinabifidaassociation.org/site/c.liKWL7PLLrF/b.2700275/k.5F64/Spina_Bifida_Occulta.htm


clock-img

22.07.2008, 12:21

clock-img

miška81

pencil-img

27

Ja, tudi jaz mislim, da če bi že bila, bi bila SB okulta... kakšno znamenje pa ima tvoja punčka? Naša pediatrinja pravi, da naj z RTG še počakamo, ker je še tako majhna (zaradi sevanja). Mene pa tako žre, da me bo pobralo počasi... Dokler ne bom 100% se bom sekirala in naj bo kaj bo... Skozi iščem informacije o tem, pa nič pametnega ne najdem. Drugače pa je naše znamenje res ful, ful čudno.

clock-img

22.07.2008, 12:39

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Tudi pri nas imamo znamenje, ampak zaenkrat je vse ok, septembra bo stara 1 leto in kmalu bomo hodili...

Si pa predsatvljam, kako ti je, ker sem tudi jaz jokala in upala, da ne bi bilo kaj hujšega....

Če želiš ti lahko kaj več napišem na Zs.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

22.07.2008, 12:46

clock-img

miška81

pencil-img

27

Ja PBJ prosim, vsaka informacija je res dobrodošla... 

clock-img

22.07.2008, 13:11

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Imaš zs.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

22.07.2008, 13:12

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

pri nas je tako, da ima eno tako poglobljeno luknjico nad ritko - kot da bi bilo nekaj čudno zaraščeno (sem našla eno zelo podobno sliko na internetu), zato sem sploh pomislila na to možnost. Še posebej zato, ker nisem jemala folne kisline v prvih tednih nosečnosti (zaradi nerednih menstruacij sem ugotovila nosečnost šele v 9. tednu).

Je pa zdaj stara že skoraj tri leta in zaenkrat je vse ok, tudi za lulanje že sama pove.
Nekjer sem brala, da je ta oblika SB kar pogosta in da večina ljudi nima težav.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem