cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SOJINI IZDELKI

clock-img

22.03.2006, 14:11

clock-img

Piškotka~

pencil-img

335

kJE NAJCENEJE KUPUJETE IZDELKE SOJE:MLEKO, PUDINGI... LEP SONČEN DAN

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

clock-img

22.03.2006, 14:24

clock-img

bombonček

pencil-img

351

V btc-ju trgovina kalček.Mislim da imajo vse te izdelke naša mala je imela prve šteri mesece alergijo tako da sem se jaz prehranjevala v tej trgovini!

clock-img

23.03.2006, 19:07

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Žal, kaj konkretno ne moreš nikjer prihraniti. Vsega skupaj nekaj tolarjev, razen ko so kakšne akcije pri mlečnih nadomestkih.

clock-img

27.03.2006, 23:50

clock-img

@

pencil-img

136

Sojine sladke smetane npr. ne držijo nikjer v Mariboru (Spar, Mercator, "zdrave" prodajalne). Če imaš srečo, jo dobiš samo v DM-ju. Res srečo. Sploh ne vprašaš za ceno...user posted image

clock-img

28.03.2006, 00:36

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Jaz za našega kupujem pudinge(ALPRO).So ful dobri(vanilija).Te dobiš v Tušu in Intersparu.Sojine jogurte,pa  piškotke od Glutano free,ki so brez mleka,jajc in glutena(Interspar in Le clerck).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

28.03.2006, 15:21

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

DM, INTERSPAR, MERCATOR. MALO MORAŠ PREHODIT IN PREGLEDAŠ PA DOBIŠ SKORAJ VSE, TUDI SLADKO SMETANO. CENA PA SKORAJ POVSOD ENAKA, TE PAČ OLUŽIJO, KER SI PRIMORAN TO KUPIT.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem