cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...9.dan (B)

clock-img

15.08.2006, 08:40

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Dobro jutro user posted image !

Spila sem na tešče donat, potem še kavico skuham user posted image . Nato bom pojedla eno nektarino.
Za kosilo bom imela 2 dunajskega pišč. zrezka, zraven bo zelenjavna priloga. Za večerjo pa en mesek ali pa sendvič s posebno salamo.
Zanima me nekaj, rada bi sprobala kuskus, in kam spada to?

clock-img

15.08.2006, 09:47

clock-img

Anonimen

Živjo punce!!

mene pa zanima, če bi danes lahko jedla mlečni zdrob (gres)?! Za mlečni riž se mi kar zdi, da ga ne smem, ker je mleko B, riž pa Š.. kaj pa to?

če pa to ne bom smela, bo pa oslič za kosilo..

clock-img

15.08.2006, 11:11

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Jaz imam danes vitaminčke. Sem do sedaj pojedla eno jabolko, pozneje bo kakšna zelenjavna juhica ali solata pa sadje, pa sadje, pa sadje...

Glede kus-kusa....to je pšenični zdrob, jaz bi ga jedla na OH dan, skupaj s kakšno zelenjavno omakco.
Glede gresa...hmm, a ni to tudi iz pšenice? Če že, potem kvečjemu na B dan zaradi mleka, ali pa na OH dan namesto sladice.

Zdaj grem pa še malo sadja pojest. Do sedaj v 2 tednih so mi šle dol 2 kilce. user posted image  Še 3-4 kilce dol pa veliko telovadbe, da se utrdi trebuh, pa bom zadovoljna sama s sabo.

Uživajte. Zdajle se je pri nas končno pokazalo sonce in bomo lahko šli malo na potep.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

15.08.2006, 20:58

clock-img

katis

pencil-img

975

Zdravo!

Zame je bil tudi vitaminski dan danes:
Z: belo grozdje (kar precejuser posted image )
K: porova juha s korenčkom, dušen brstični ohrovt in paradižnikova solata
V: 1 ocvrta banana s kokosom ter sadna priloga iz pomaranč in jabolka

Danes sem končno malo izračunala, koliko sem shujšala - od 7.8. mi je šlo dol 2 kg, od 31.7. pa kar 5 kg.user posted image   Res pa je, da sem v skupnem še vedno nekje 20 kg pretežka, torej me čaka še dolga pot. Ampak bo uspelo. Vem.

Glede kuskusa - definitivno lahko za kosilo na OH (vendar kuhan na vodi)
Glede gresa - tudi ta bi šel le na OH dan - kuhan na vodi, kot bela polenta za kosilo, mlečni gres pa izključno le kot sladica za večerjo.
Glede mlečnega riža - le kot sladica na OH dan

Enako tudi razni cmoki (slivovi, marelični), rižev narastek...Celo njoke sem sama jedla za večerjo na OH, ker nisem vedla, kam bi jih sicer uvrstila glede na kombinacijo (krompir, jajce, moka...). Skaratka, če niste prepričane, kam nekaj paše, pa bi rade pojedle, potem definitivno le kot 'sladica' na OH dan.

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

15.08.2006, 21:15

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Malo sem se potelovadila na orbitreku, prišla sem do 10 min zlahka, user posted image
Opazila sem spremembe na telesu, jutri zvagam in zmerim.
Sicer sem pa danes pregrešila s keksom, večerjala sem 2 kos kruha s salamo, user posted image .
Jutri bom bolj stroga do sebe, dovolj je pregrehov!!!
V prvem delu 3MD sem z lahkoto držala diete, ker sem takrat hodla v službi, tako da sem dopoldne noro veliko vode spila, popoldne imela kosilo šele ob 16-17h. Sedaj ko sem na porodniškem je tolko težko, jao...user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem