cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...8.dan (V)

clock-img

14.08.2006, 08:54

clock-img

katis

pencil-img

975

Dobro jutro!


Čez vikend mi sploh ni uspelo prit do računalnika, zato se javljam šele sedaj - bila sem čisto pridna in nisem nič grešila.

Danes imam OH dan in bo približno takole:
Z: 2 jabolki
K: verjetno pica z bučkami, gobicami in česnom
V: še ne vem kaka sladica + čokolada

Glede mešanja npr krompirja in riža in koruze itd. Sama vedno mešam škrob in sem vseeno shujšala 20 kg v prejšnji rundi. Jedla sem npr
riž s koruzo ali grahom;
krompirjevo musako s koruzo, stročjim fižolom in grahom in korenčkom;
pečen krompir s korenjem za kosilo in nato solato z rižem za večerjo
proso z gobicami
....
in podobno.

Vsekakor nisem bila povsem natačna niti pri beljakovinah (da bi cel dan jedla le eno in isto vrsto hrane in ne mešala različne vrste beljakovin v obroku).

V kolikor pa seveda opazite, da stvar pri vas ne deluje, potem je seveda pametno zaostriti režim. Vendar najprej izločite vse bele kave (zgolj kava brez vsaega ali čaj) ter sokove, pa tudi vode z okusom (malo poglejte koliko kalorija imajo...)...

Vsekakor pa je najbolj pomembno, da si skuhate nekaj, kar vam je okusno in z veseljem pojeste. Ker te diete ne smete gledati kot neko kazensko obdobje 3 mesecev, temveč kot način prehranjevanja. In če najdete neko dobro pot znotraj glavnih omejitev, vam bo uspelo in tudi grešile ne boste.

Lep dan!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

14.08.2006, 09:08

clock-img

Anonimen

se strinjam z zgoraj napisanim.. jaz tud npr. jem riž s koruzo in gobami..-druge zelenjave ne jem..  pa tud npr. pri B dnevu jem za kosilo zrezek, zvečer pa majhen sendvič.. se mi ne ljubi 2x na dan kuhat..user posted image

clock-img

14.08.2006, 09:13

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Uh, danes pa je vitaminski dan, ne vem če bom zdržala user posted image
No spila sem donat in kavo z mlekom, eno breskev bom pojedla. Za kosilo mislim imeti sadno kupo iz mešanih sadj, da se najem, ker bom imela danes zopet trening odbojke na mivki. Zvečer javim kako sem zdržala dan. user posted image
Glede mešanja, sem isto jaz mešala riž z grahom, ... in sem shujšala za 12 kg, čeprav z veliko pregrehov (pred 2 leti). Sedaj nameravam izgubiti vsaj10-12 kg, ki sem pridelala med nosečnostjo, user posted image
No katera ima danes tehtanje? Jaz bom stehtala vsak 10. dan, se pravi stehtala bom v sredo 16.8...user posted image user posted image

clock-img

14.08.2006, 10:12

clock-img

Anonimen

jaz sem se danes tehtala in kaže -1 kg.. kljub VELIKIM grehom..user posted image

clock-img

14.08.2006, 10:34

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Biba12, user posted image Le tako naprej!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.08.2006, 12:45

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Glede mešanja: tudi jaz mešam škrob v istem obroku, pa tudi pri beljakovinah nisem 100% striktna, da bi za K in V jedla točno isto. Za K npr jem meso, za večerjo pa tuno in sir....kilce pa vseeno grejo dol.

Jaz sem se pa danes pozabila zjutraj stehtat....bom sporočila jutri kakšen je rezultat na tehtnici.

Katis, midve danes zvečer uživava ob sladici, a ne? Jaz si bom danes spet gibanico privoščila, ker se tako fino nasitim, da sem prav vesela, da je naslednji dan samo sadje in zelenjava.

Ostale pa lepo preživite tale V dan. Jutri pa spet mesek....



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

14.08.2006, 13:37

clock-img

katis

pencil-img

975

Jap, sladica...si jo v mislih še izbiram....aja, kilogramčke sporočim, ko pridem domov, da s ezvagam.

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

14.08.2006, 19:27

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Pozdrav še od mene. Tudi jaz se diete ne držim čisto 100%. Nekako imam sadja vrh glave. No, vseeno danes 1 kg manj, pa tudi cm so začeli kopnet. Sem začela pred 3 dnevi tudi s telovadbo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem