cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...5.dan (B)

clock-img

11.08.2006, 07:25

clock-img

katis

pencil-img

975

Dobro jutro!

Pa so spet beljakovine na vrsti...za vas... user posted image

Jaz imam pa danes vitaminčke. Še nič ne vem, kaj bom kaj jedla user posted image  ZA zajtrk imam dve jabolki. Za kosilo in večerjo se mi pa sploh ne sanja. Verjetno bo kaka zelenjavna juhica pa še kaj. ZA večerjo pa morda dušena jabolka z višnjami in kokosom, pa mogoče še mal cimeta. Tega že dolgo nisem user posted image  pa je ful dobr. Mmm, ja verjetno bom kar neki tazga...

Lep dan Slončice!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

11.08.2006, 09:01

clock-img

flecker1

pencil-img

528

user posted image , včeraj sem pa kar pregrešila, user posted image . Jedla sem čok. rolice, pa jedilno čokolado sem namakala v kavo, user posted image , jedla riževo juho z meskom, user posted image . Večerjala sem pa grozdje, user posted image . Kljub temu sem besna nase, zakaj sem dovolila tako pregrešit, user posted image
Sedaj pijem kavo, prej sem pila donat pa pojedla eno breskev. Za kosilo bom imela pečen pišč. file s sirom(2 zrezka) pa kos kruha. Za večerjo bo polovica kosila, če bo kaj ostalo. Morda še vzamem čas za pilates, včeraj sem na orbitreku spotila 6 minut, malo a ne, sploh se mi ni dalo...

clock-img

11.08.2006, 09:50

clock-img

katis

pencil-img

975

flecker, ne se sekirat! Slaba vest redi, pa slaba volja tud!

Zato pozabi na včeraj in danes se lepo drži in tako naprej. saj smo vse imele kak hud dan vmes... držim pestiuser posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

11.08.2006, 10:34

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jaz še pa sploh ne vem kj bom danes jedla. Moram it še v trgovino in se odločit.user posted image

clock-img

11.08.2006, 10:35

clock-img

Anonimen

pečen pišč. file s sirom



sir menda ni dovoljen.. ali zrezek ali pa sir.. ne vem, no..

jaz tud ne vem kaj bo za kosilo.. mogoče kar hrenovka.. se mi nič ne ljubi delat..

zdajle se pa matram z grozdjem in mi je kar slabo..user posted image   sadje res ni užitno....  edino pohane banane!!!!!!!!  user posted image

clock-img

11.08.2006, 10:49

clock-img

flecker1

pencil-img

528

V Rini je tako napisano pišč. file s sirom na žaru, pa še jajčna solata s poli,... Tako da ne vem, če ni to dovoljeno?
Če ni, pa bom samo zrezke spekla...Sedaj me bolijo v maternici, sloh ne vem kaj je narobe, čuden izcedek imam,...šla bom malo ležat s toplim obkladkom v trebuh..user posted image

clock-img

11.08.2006, 11:02

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Slončice, živjo!

Sem vesela, da sem vas našla. user posted image Sem hujšala po 3MD že v začetku leta, vztrajala 2 meseca, potem sem šla pa v službho po koncu porodniške in ni več šlo. V tem času nisem bila nič kaj pridna in sem bila na dobri poti da vse dobim nazaj gor. user posted image  Dokler se nisva skupaj z možem odločila, da greva skupaj na to dieto. Začela sva malo pred vami, v ponedeljek, 31.7., tako da je danes zame 12. dan, pa vitaminčki so na jedilniku.

Saj me (naju) sprejmete medse, a ne?? user posted image

No, moja začetna teža je bila 63,5 kg, danes zjutraj pa je tehtnica pokazala dobrih 62 kg. Sem na dobri poti, imampa cij skupno izgubit 6 kg, rada bi prišla do 57-58 kg, kar bi bila zame idealna teža. Septembra začnem še z aerobiko, kar res komaj čakam. Največ problemov imam s trebuščkom, ki kar noče in noče splahnet. user posted image user posted image

Včeraj sem za K jedla pico z zelenjavo (in pikico sira, lumpa jaz user posted image ), za V sem se pa napokala prekmurske gibanice...tako je bila dobra, ampak je sploh nisem mogla cele pojest, ker je bila res ogromna. njam

Danes pa pri meni do sedaj na jedilniku nektarina, za malico bo jabolko, potem še kakšen orešček, pa breskev, za večerjo se bom pa pregrešila, ker sva vabljena na večerjo in bom jedla eno goro solate, pa verjetno zraven še kaj mesnega, bom videla, kaj mi bo zadišalo.

Se javim!

Želim vam lep dan, pa fino se zvečer sladkajte!



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

11.08.2006, 12:00

clock-img

katis

pencil-img

975

Zdravo Suzi! Dobrodošla!!! (oba!) Sicer si na istem ritmu kot jaz user posted image  ker jaz tudi za en teden prehitevam...

Aja - flecker1 - ti se kar Rine drži, pa bo sigurno prav. Sam dobro poglej, da imaš res knjižico za dieto 90 dni in ne naslednjih 90 dni. Ti pa povem, kako je bilo meni najbolj enostavno - sem si iz te Rinine knjižice naredila izpisek v obliki tabelc, kaj je dodovljeno na posamezni dan (4 tabelce) + 1 tabelo z nevtralnimi živili (ki jih Rina uporablja za kombinacije v posameznoih dnevih). In to imam nalimano na hladilniku in kuhamo po tem. Recepte pogledam kdaj pa kdaj, ni pa, da bi se jih držala kot pijanec plota. Vem pa, da ne bi smel mešati npr. različnih beljakovin skupaj (npr, meso, mlečni izdelki, jajca) - vsaka bi naj bila svoja skupina. Toda jaz se nisem pustila motit in sem kar mešala (npr solata s tuno, sirom in jajcem...) in podobno, pa sem vseeno shujšala 20 kil v 3 mesecih spomladi....



_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

11.08.2006, 12:02

clock-img

katis

pencil-img

975

Flecker1, pa pozdravi se. Pazi nase in mal počivaj... če pa ne bo kmalu dobro pa pojdi k zdravniku. Saj veš, da se ženske ne smemo igrat s temi zadevami. Je potem prehudo.

Drži se!user posted image

clock-img

11.08.2006, 14:23

clock-img

Anonimen

evo, jaz sem že imela kosilo.. 2 jajčki in mal popečene salame.. pa kos kruha.. se mi pa zdajle ful lušta nekaj sladkega.. kak muncmallow- mislm d se tko napiše..user posted image

clock-img

11.08.2006, 14:56

clock-img

flecker1

pencil-img

528

user posted image ,tud men se lušta, čeprav sem pred eno uro imela kosilo, sem zraven zrezke jedla tud juhico. Ojej, kak bom zdržaa do večerje, večerja bo kruh s sirom...

clock-img

11.08.2006, 21:04

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Čer.

Jaz sem pa danes jedla piščančji zrezek in kos kruha, za večerjo pa pol manj. Že razmišljam, kaj bi jutri, pa bo verjetno kar spet riž z zelenjavo. Bomo videli, ali pa kak krompir.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem