cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...4.dan (V)

clock-img

10.08.2006, 07:29

clock-img

katis

pencil-img

975

Vitaminčki!user posted image

Sicer bi naj na tan dan v pretežni meri uživali sadje, na vitaminski dan lahko tudi zelenjavo (solatke, kumare, zelenjavne juhice, korenček..) Meni je bilo ves čas diete izjemno pomembno to, da sem na hladne dneve za vitaminski dan pojedla juho ali vsaj topel kompot (doma skuhan in sladkan z natreenom). Ker od samega presnega sadja bi na pol umrla od mraza...

No zame pa je danes OH. Ste mi dale kar nekajidej od včeraj, zato:
Z: nič, ker se do 12:55 še držim luninega posta
K: testenine z zelenjavno omako
V: nekaj hudo sladkega. Vendar sem v dilemi, ali vzamem iz zmrzovalnika kos pehtranove potice (mmmmuser posted image ) ali si naj kako tortico kupim, kr moram itak po jedilno čokolado v trgovino...

Lep dan in čimveč sonca! We can do it!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

10.08.2006, 08:24

clock-img

Anonimen

Js sploh ne maram tega dneva..user posted image  Cel dan bom lačna k 100 user posted image ..

ne jem ne sadja, ne zelenjave.. kaj naj torej jem??user posted image   user posted image

clock-img

10.08.2006, 08:47

clock-img

flecker1

pencil-img

528

user posted image kaj naj ti predlagam... kaj nobenega nič sadja in zelenjave ne ješ? Kaj pa zelenjavna juhica?....
Sedaj sem spila donat, potem šepopapcam eno banano. Nato še spijem veliko skodelico kave z mlekom. Na planu imam jest grozdje in breskve. Bom vidla kak bom zdržala, še sporočim.

clock-img

10.08.2006, 09:06

clock-img

njelci

pencil-img

283

če se lahko jst vmešam...
biba:  kaj pa recimo kuhana zelenjava, spinača, bučke..al pa provi recimo- banano narežeš na koščke, pokapaš s limoninim sokom in malo popečeš v ponvi al pa v mikrovalovki...
a imaš knjigico od rine?...tam so ideje kaj si lahko pripraviš....

clock-img

10.08.2006, 09:23

clock-img

katis

pencil-img

975

biba, kaj pa gobice?

Popraži si gobice na čebulci in začini! al pa bučke. Al pa jajčevec in paprika na žaru. Pa kakšno zelenjavo menda ja ješ,no!

Lahko pa poješ npr. nekaj mandljev pa arašidov (ampak ne preveč!) Lahko poješ npr malo kokosa (pa tud ne preveč). Kaj pa kak sadni sok, a to pa piješ?
Pa kaka žlička marmelade je še tud ok.

Jaz si včasih narežem jabolko na rezine, pa povaljam v kokosu in ocvrem na margarinci - je prav njama. Isto lahko narediš npr. z banano (je še bolj sladko).

Probaj različne zadeve. Jaz enostavno crknem ob samo surovem sadju in zelenjavi.

Lp,

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem