cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...3.dan (OH)

clock-img

09.08.2006, 07:31

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro!

Spet jaz prva user posted image  Ni kaj, radnička klasauser posted image  ...

Torej, danes boste uživale s kakimi testeninami za kosilo ter uživale v sladkih večerjah, jaz imam pa danes škrob. ZAto:
Z: 2 mali jabolki
K: riž s praženo čebulo in koruzo ter solata iz kumar
V: nič...
...ker se bom poskušala držati polne lune od 12:55 danes do 12:55 jutri.user posted image Meni se namreč res mudi kile dol sklatit, ker se oktobra poročim in moram čimprej do svoje 'sanjske' poročne obleke pridit. Bomo videli. Upam na najboljše user posted image

Torej punce, lep dan (tu pri nas se sonce kažeuser posted image ) in le pogumno naprej!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

09.08.2006, 08:25

clock-img

Anonimen

dobro jutro sloncice

ja danes je dan za OH

zajterk: dva jabuka
kosilo: testenine v paradiznikovi omaki, pa solata
vecerja: danes solata ker sem včeraj jedla za vecerjo piskote, sem mela obiskeuser posted image

pa mal razgibavanja, cez cel dan in bo!


katis
: cestitke ob odlocitvi poroke, naj bo tvoja sanjska poroka

clock-img

09.08.2006, 08:38

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jutro. Jaz bom pa danes za kosilo zelenjavno pico. Že komaj čakam.Za večerjo pa še ne vem kaj bom.

clock-img

09.08.2006, 10:24

clock-img

Anonimen

ojla punce!!

jaz pa trenutno pijem belo kavo. danes sem se malo pregrešila -en čisto majhen kruhek in salamo.. me je tok glava bolela.. -zdej je pa boljše. user posted image -- je blo vredno greha!!!!!!!!!!!!!

za kosilo široki rezanci z drobtincami, za večerjo pa štrudelj

clock-img

09.08.2006, 11:18

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Zjutraj sem na tešče spila 2 dcl donata, potem pa veliko  user posted image kavo z mlekom, pred pol ure sem pojedla eno nektarino.
Za kosilo bo zelenjava z voka (por, paprika, paradižnik in veliko začimb) z makaroni. Za večerjo še ne vem kaj bo...user posted image
Danes telovadbe ne bo na sporedu, čist sm izmučena in vse me bolijo od včerajšnje rekreacije odb. na mivki...user posted image
Le tako naprej user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.08.2006, 12:39

clock-img

Teya

pencil-img

1051

katis, ČESTITKE !!! user posted image  to pa je motivacija! user posted image

danes je seveda tanajtaboljši dan user posted image ! lih kar se mi kuha paštašuta, za zajtrk sem pojedla eno breskvo in seveda spila svojo vsakodnevno dozo kafeta z mlekom user posted image , po kosilu pa pojdeva z malijem malo naokrog, da poiščeva čim lepše in predvsem čim boljše slaščice za zvečer user posted image ..... šele 3 dan diete, meni pa že tok manjka cukr, da je joj user posted image

pozdravček!

clock-img

09.08.2006, 13:22

clock-img

Anonimen

moje kosilo se že kuha.. široki rezanci z drobtincami.. njami.. user posted image  sam škoda k ne bo nič sladkorja gor..user posted image  

zvečer pa ne vem ali bi jabolčni zavitek- da se mi ne pokvari... ampak palačinke se mi tud luštajo..user posted image

clock-img

10.08.2006, 07:22

clock-img

katis

pencil-img

975

hvala za čestitke! Se še kar topim od sreče - pa upam, da se bodo kilogramčki topili od diete...user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem