cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...25.dan (B)

clock-img

31.08.2006, 08:59

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Danes bom imela za kosilo nadevano papriko in pire krompir, danes bom pač pregrešila, sem namreč ful ljubiteljica nadevanih paprik in sarm...sicer bi znorela, če ne bm pojedla, kar sedaj se mi že sline cedijo  user posted image

clock-img

31.08.2006, 09:19

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro!

Zdravo flecker! Si me pa prehitela danesuser posted image

Jaz imam pa danes OH in bo šlo nekako takole:
Z: sem že zamazala 1 jabolko, eno bo pa okrog enajstih na vrsti
K: tule še omahujem, kako bo s časom- kaki špageti na hitro po vsej verjetnosti (kar s paradižnikom in česnom)
V: tole grem pa skoraj sigurno v Celje v gostilno Francl na lešnikovo rezino...BOŽANSKOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej, jutri gremo pa k novim hujšaricam, kaj?. Veš, jaz bom jutri kar B dan imela in bom vitaminskega izpustila. Pa ne bo nobene zmešnjave glede štetja dni. To sem itak že v začetku mislila,ker smo se za tole skupino dogovorile že v maju, samo jaz sem potem morala začet hujšat kak mesec prej user posted image ... No od jutri dalje bo pa gužva - se nas bo kar trlo in bomo kar tekmovale, katera bo prej kaj napisala. To bo še hec. Komaj čakam....

Lep dan!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

31.08.2006, 09:31

clock-img

Anonimen

tudi jaz bom jutri ponovno poizkusila.. tokrat bom probala brez grehov, da bom videla če gre kaj dol.. upam, da tokrat uspe.user posted image

clock-img

31.08.2006, 09:53

clock-img

katis

pencil-img

975

Biba uspelo bo!

Boš videla!

Ker nas bo veliko, bo še lažje biba. Pa kar pogumno in ne popuščaj. Če ratuje meni ni vrag, da ne bi tudi drugim. Semnamreč še lani mislila, da sem že čisto izgubljen primeruser posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

31.08.2006, 09:59

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Jaz bom tudi jutri pridružila ostalim, ampak imela bom svoje dneve, saj čez 4 dni imam vodni dan, potem pa bomo imeli iste dneve, user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.08.2006, 12:48

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Oj, danes ste me pa vse prehitele. user posted image  Zjutraj sem moža peljala na Brnik, je šel službeno na Potrugalsko do nedelje. Jaz pa sama s tamalim... Pa bomo že nekako preživeli ker bo pa potem ko pride domov še bolj luštno. user posted image

Danes imam jaz V dan.
Z: nektarina
K: mešana solata
M: nektarina
M: lubenica
V: pražene banane z mandeljni

Njami, ni kaj... user posted image user posted image user posted image

Jutri pa tudi jaz k novi skupini in štartam oz. nadaljujem z B dnevom. Se torej jutri beremo na novi temi in se vzpodbujamo še naprej.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem