cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...23.dan(OH)

clock-img

29.08.2006, 07:34

clock-img

katis

pencil-img

975

Dobro jutro!

Za vas OH, zame pa le B. Torej:

Z: 1 nektarina
M: 1 jabolko
K: pečenica in kislo zeljeuser posted image
V: jurčki z jajčko...user posted image

Glede na to, da smo le tri in sem jaz že pred samim startom slončic povedala, da sem bom 1.9. pridružila 2.rundi bombam, bi bilo morda smiselno, da se kompletno slončice prestavimo k skupini, ki začne v petek.

Glede na moje dosedanje izkušnje vam lahko zatrdim, da je vedno prišlo več hujšaric do konca v večji skupini kot pa tam, kjer jih je ostalo le par. V takih primerih so začele izgubljati voljo, ker je bilo premalo mnenj na forumu in je vse postalo preveč enolično in ni bilo 'skupine, ki bi vlekla dalje'.

Torej, do petka sem še tu, potem grem k 2.rundi bomb (tvigice, tinitajni ali kakor se bomo pač imenovale). Če se bnoste odločile, da nadaljujete kot Slončice, pa vas bom še vedno hodila bodrit na tale forum...

Pridne ste. Še sedem dni in tretjina bo za vamiuser posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

29.08.2006, 09:12

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Jutro!

Zame danes Š dan:
Z: breskev
K: zelena solata s koruzo in krompirjem, polnozrnata žemljica
M: grozdje
V: verjetno krompirček pečen v pečici in veliko zelenjave oz. solate

Jaz se tudi v petek prestavljam k novi skupini hujšaric, ker je v večji družbi lažje in bolj zabavno hujšati.user posted image  

Je pa danes zjutraj tehtnica pokazala magično mejo 60 kg. user posted image  Do sedaj je šlo dol 3,5 kg, torej imam za oklestit še 2-3 kilce.....pa to bo mala malica zame. user posted image user posted image  Računam, da bo šlo to do dopusta (13.9.) dol. Potem bom malo poredna en teden in si bom privoščila AI user posted image , ko se pa vrnem domov, pa takoj nazaj dieto. Me res zanima, če bom uspela v enem tednu "nehujšanja" kakšno kilo pridelati nazaj... user posted image  user posted image

Lep dan!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

29.08.2006, 13:04

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Se bom pridružila ostalim, samo da ne bom potem zamešala dneve, user posted image
No, zjutraj na tešče spila donat, potem še kavo. Sedaj sem glih pojedla kuskus z zelenjavno omakco, njamiiiiiiiiiiii.
Za večerjo pa user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem