cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...22.dan(Š)

clock-img

28.08.2006, 07:23

clock-img

katis

pencil-img

975

Upam, da sem prav izračunala in je 22.dan pa škrob na jedilniku user posted image

Torej se ni nobena oglasila za vikend? Škoda! Jaz imam zadnje čase res tako gužvo za vikend, da sploh do računalnika ne pridem...

Danes imam jaz vitaminski dan...
Z: 2 jabolki
M: 1 jabolko
K: nekaj od zelja - verjetno kar tenstano kislo zelje (ga bom naredila ful velik, pa bo za jutr že pol kosila, pol pa sam še šečenico spečemuser posted image )
V: sigurno bo sadna solata (mislim, da mam mal ananasa doma, pa ga bom s kokosom posula, pa kako nekltarino notr vrgla)


Za vikend sem bila pa pridna saj sem v soboto imela Š dan:
Z: 2 nektarini
K: pire krompir s par kapljicami vode ter paradižnikova omaka
V: 3 nektarine+1jabolko (sem rabila vitamine)

v nedeljo pa OH:
Z: 2 jabolki
K: zelenjavna pica user posted image
V: sem spekla krasno skutno torto z višnjamiuser posted image

Lp

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

28.08.2006, 10:39

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Za vikend nisem bila doma, tako da sem pregrešila v soboto in včeraj. V soboto sem dopoldne jedla en sendvič, zvečer pa pohano meso, riž, pečen krompir, mešano solato, sladico. Saj sem imela takrat državno prvenstvo v odbojki na mivki, tako da vitaminski dan je odpadel. Včeraj pa sem pojedla za kosilo riž in pečen piščanec, za večerjo pa pomfri...
Danes pa bom držala jedilnika. Za kosilo bo pražen krompir, za večerjo pa bo grahova solata

clock-img

28.08.2006, 10:57

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Joj, a se sploh nobena ni nič javljala čez vikend? A sva samo še midne ostale tule gor, katis, pa flecker?

No, jaz sem bila pridna čez vikend. V soboto sem imela OH dan:
Z: dve nektarini
K: testenine s paradižnikovo omako s korenčkom, rdeča pesa
V: šarkelj (2 kosa) in kos rolade

Včeraj je bil V dan:
Z: breskve
M: slive
M: rdeča pesa v solati
K: zelenjavna juha (tokrat domača user posted image )
V: lubenica

Danes je pa moj 29. dan in bo morala imet vodo user posted image , ampak ker jaz nisem preveč za to (zadnjič se mi je ful cel dan vrtelo in sem bila čist adijouser posted image ), sem se odločila, da ga preskočim in nadaljujem z B dnevom. user posted image  Si ne morem privoščit tule v službi bit čist koma....

Danes torej na jedilniku:
Z: veliko jabolko
K: mešana solata s koščki piščančjega mesa na žaru, kruh
M: breskvica
V: verjetno sataraš, kos kruha

Katis, ti se boš v petek priključila novi skupini?? Jaz tudi verjetno, ker se mi ravno B dan poklopi z njimi, pa tule gor nas je vedno manj.....

Uživajte!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem