cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...2.dan (Š)

clock-img

08.08.2006, 07:29

clock-img

katis

pencil-img

975

Dobro jutro!

Kako ste kaj? Danes je drugi dan, torej je na vrsti škrobuser posted image , ker pa jas malo prehitevam, bo zame danes mesouser posted image ! Še ne vem točno kaj, verjetno kak zrezek pa solatka, zvečer pa kak jajc in sir...

Za zajtrk pa imam danes problem, saj sem pozabila v službo vzet sadje. Upam, da bomn ašla kaj užitnega...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

08.08.2006, 08:58

clock-img

Anonimen

ojla!!

kako se držite?? ste pridne?? no, jaz nisem bila ravno najbolj.. popoldne sem pojedla en čist majhen košček štrudeljna.. zakaj?? sama sem tak človek, da se diete ne morem držati 100%, ker če se jo držim, bom kmalu prenehala.. če pa bom vmes malo grešila, bom pa lažje zdržala dalj časa..

tud sedajle pijem belo kavo.. za kosilo pa najbrž riž z gobicami in koruzo.

clock-img

08.08.2006, 09:32

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Dobro jutro, Slončice!

Sedaj pijem veliko skodelico kave z mlekom. Zunaj je super vreme, da potem lahko grem z user posted image potepat.
Za kosilo bom imela rizi bizi s solato, za večerjo pa solato al paradižnik in kos kruha.
Za telovadbo bom danes imela odbojko na mivki 2 uri, user posted image komi čakam. Kaj vi ne telovadite?

clock-img

08.08.2006, 13:14

clock-img

Teya

pencil-img

1051

ciao ciao....user posted image

zajtrk 2 breskvici, kosilo rižota, za večerjo bom pa solato s koruzo....

....in ne....čist nič ne telovadim user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image

go user posted image  go user posted image !

clock-img

08.08.2006, 13:17

clock-img

Teya

pencil-img

1051

flecker....svaka čast! user posted image  kako ti rata?
jaz imam le enega user posted image , prostega časa pa toliko, kot bi jih imela 10 user posted image

clock-img

08.08.2006, 13:20

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Telovadim le takrat, ko mala spi in kadar mož popazi. Danes bo možek s user posted image sprehajal, medtem ko bom igrala odbojko. user posted image
Jedla sem že kosilo, ostalo mi je tudi za večerjo tako da bo za večerjo polovica kosila.

clock-img

08.08.2006, 14:54

clock-img

sanasan

pencil-img

1264

katis, imaš prav, tako bo lažjeuser posted image

se vam pridružujem še jazuser posted image ...včeraj sem s tamalo letala okoli zdravnikov, pa sem zabluzila z dieto...

za kosilo sem imela krompir z rožmarinom in zeleno solato...pa čisto juho na koncu

pozdravček

clock-img

08.08.2006, 20:47

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Pozdravljene, da se še jaz malo javim.

Jaz sem danes jdla rizi bizi. Je bilo full dobro. Komaj čakam na jutrišnji dan, da bo za kosilo pica.

clock-img

08.08.2006, 21:16

clock-img

Anonimen

Hei.Še jaz...

Danes sm jedla:
Z ob 6.10:1 naktarina+0,5 litra Donata
M ob 9.30:bela kava,brez sladkorja
M2 ob 11.30:1 naktarina+1 breskva
KOSILO ob 15.30:pečen krompir+2 žlici kumarčne solate+2 breskvi
VEČERJA ob 20.00:3 breskve

Jaz poleti sploh ne morem brez veliko sadja.Tukaj bom malo grešila,priznam,predvsem pri večerjah.Upam,da se ne bo poznalo na minusu.

Drugač se počutim odlično!

Gremo naprej...GO SLONČICE,GO SLONČICE...še samo 88.dni do konca! 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem