cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...19.dan(OH)

clock-img

25.08.2006, 07:16

clock-img

katis

pencil-img

975

user posted image  Dobro jutro!

Uspešno user posted image  sem prestala tale moj vodni dan, tehtnica je tud pokazala cca 1 kg manj kot včeraj zjutraj user posted image , tako da je bil premik v pravo smer. Bomo videli, kaj se bo pokazalo jutri zjutraj, ko bom danes jedla normalno.

Flecker, upam, da je tebi tudi šlo lepo skozi in da tehtnica kaže manj.

No jaz imam danes tako beljakovinski dan in se ga veselim:
Z: na mizi me že gledata user posted image  dve krasni jabolki
K: kakšen user posted image  piščančji zrezek in velika skelda solate
V: ali tuna v solati ali pa kak user posted image  jogurt...
...zaenkrat pravzaprav sploh še nimam jedilnika izdelanega, ker me skoraj cel dan ne bo doma in se bom morala znajti drugače.

Slončice, ve pa lepo uživajte s tortico danes zvečer!


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

25.08.2006, 07:49

clock-img

flecker1

pencil-img

528

user posted image user posted image user posted image tudi sama sem lepo držala posta, in seveda je tehtnica pokazala kilco manjuser posted image user posted image user posted image
Sedaj pijem kavico, za kosilo bomo šli na pizzerijo po zelejnavno pizzo (upam da obstaja, user posted image ) Za večerjo še ne vem kaj bo, ker mi gremo na obisk za vikend k mojim staršem v MB. Se še javim. Katis, medve sva bile pridne a ne!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.08.2006, 09:10

clock-img

katis

pencil-img

975

Bravo flecker! Tako se delauser posted image user posted image

Zelenjavna pica obstaja - samo naroči jim, da ti jo dajo brez koruze in sira (oz. reci, da bi namesto sira in koruze npr. tržaško omako, pa bo potem cena ista, če ne ti omako posebej zaračunajouser posted image ). Oh, mi delaš lušte...jaz bom spet verjetno na pici, ampak šele v nedeljouser posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

25.08.2006, 22:40

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Bravo punce! user posted image user posted image  Pridne! user posted image user posted image

Jaz sem imela pa danes Š dan.
Z: breskve
K: solata s koruzo in polnozrnata žemljica
M: lubenica
V: rižota in zelena solata s koruzo (sem se pa preveč najedla in me vse tišči user posted image )

Sem vesela, da je vikend. Me pa zdaj 2 dni ne bo na RR, gremo k moževim staršem, tako da pridno se držite diete, pa se beremo v nedeljo zvečer ali pa v ponedeljek.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem