cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...17.dan(B)

clock-img

23.08.2006, 07:15

clock-img

katis

pencil-img

975

Evo, pa boste spet na proteinčkih.

Jaz imam pa bolj hude plane tokrat. Danes bo vitaminski dan in imam doma goro zelenjave in sadja pripravljenega. Jutri pa bo zame vodni dan, čeprav bo šele 25.dan moje diete. Ampak, ker se danes malo čez devet zvečer ravno luna začne, sem rekla, da bom izkoristila njen efekt. Ker rabim vsako kilco minusa. Bi pač do poroke prišla do številke 44...

Zunaj pa sept dež. Kot da me ne bo že zaradi same zelenjave dovolj zeblo danes. Smola. V soncu namreč lažje mine takle vitaminski dan...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

23.08.2006, 08:27

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Jutro!

Tudi zame danes vitaminčki, torej ena gora sadja in zelenjave. mmmm user posted image  Glede na včerajšnjo večerno pojedino, bo pa tale dan kar uredu. Sem bila zvečer en pujcek. Sem pojedla nekaj kosov peciva, dva! kosa ledene tortice in še osminko kraške pice. Sicer sem vse to pojedla v roku 3 ur, ampak mi je blo na koncu skor slabo. user posted image user posted image  Mi je čist prav. user posted image  

Me pa nekaj zanima. A je na V dan dovoljeno pojest kakšno juhico iz vrečke, npr. paradižnikovo ali špinačno s česnom?? Jaz namreč to kar prakticiram, pa ne vem, če je ravno po pravilih. user posted image
 
Katis, kako boš pa ti potem nadaljevala po vodnem dnevu? Verjetno kar z B dnevom?
 
 

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

23.08.2006, 09:30

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Ne vem kaj bom imela danes na jedilniku...Morda omako bolognese s kos kruha...Katis, še jaz pridružujem ob luninem postu, se pravi jutri samo voda...v petek nadaljujem z OH..Upam da mi bo luninem postu šlo kakšen kg dol, user posted image

clock-img

23.08.2006, 10:21

clock-img

katis

pencil-img

975

flecker1 super, bova dve pa bo takoj laže.user posted image Si pa kuhaj zeliščne in sadne čaje preko dneva pa jih pij tople. Če boš samo na vodi, bo težka (vsaj zame) Jaz tako spijek od 2-3 l tekočine (voda + nesladkan čaj). Če pijem topel čaj, tudi dobim občutek sitosti in mi potem sploh ni težko. Tako si bom jutri kar v termosko zjutraj nalila čaj in ga bom pila v službi. doma pa spet naprej.

dol gre različno, vendar gre naslednji dan spet gor. realno je, da nekje izgubiš od 0,5-1 kg čiste teže. Jaz običajno naslednje jutro lahko tehtam tudi do 2 kg manj, vendar se potem 1 kg sigurno spet pojavi.

Suzi, nadaljevala bom z B dnevom, ja. Midve bi itak morali imeti vodni dan v ponedeljek (29. dan diete) a ker je luna, sem ga za 4 dni dala bolj naprej. Ne bom delala potem še enega.

Sicer pa glede juhic iz vrečke - jaz teh zadevic raje ne bi jedla med dieto, ker so dodani razni sladkorji in konzervansi ter soli, ki ti zadržujejo vodo in strupe v telesu ter tako zmanjšajo efekt hujšanjauser posted image . Poskusi se jim izogibati. Raje si skuhaj juhico sama.

Meni je izjemno dobra porovoa s korenčkom, ker ima tako sladkoben okus user posted image (precej pora drobno sesekljam in popražim na malo olja, dodam baby carrot, posolim ali povegetam ter zalijem z vodo) in je skuhana ravno tako v cca 10-15 minutahuser posted image , kot juhice iz vrečke.



_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

23.08.2006, 11:20

clock-img

Anonimen

js sm pa kr mal razočarana.. nič ne gre dol...user posted image  včeraj sem brala punce, k hujšajo po montignacu, pa se mi zdi,da bi se jim pridružla.. če bo kej boljše.. ne vem, no...

smešn mi je to, da lahk čist normaln jem, pa mam 63 kg, al pa ful pazim, ločujem obroke... pa isto kil..user posted image

clock-img

23.08.2006, 21:44

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Od zdaj naprej vooooda in čaji do 24 ur, user posted image . Upam da bom zdržala...
Za kosilo sem imela špagete z bolonjsko omako, ker nisem mela kruha, brez kruha omakce nism mogla jesti, user posted image . Za večerjo pa sem pojedla skledo solate z 2 kuhanimi jajci, kasneje še grozdje. Sicer bi danes kar sladkega jedla, kr sem včeraj dobila prvi user posted image obisk iz Krvavca, user posted image user posted image user posted image . No se pišemo jutri, grem spančkat
Biba, kaj piješ ogromno tekočine? Pri meni je bilo tako če malo pijem kile so mi počasi šle dol, če pa fulll pijem, pa grejo hitreje dol. Sedaj pa imam še vedno isto težo oz. od zadnjega tehtanja mi ni šlo dol, priznam pa da sm zelo malo pila, user posted image


< Sporočilo je popravil flecker1 -- 23.8.2006 21:45:50 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem