cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...14.dan(Š)

clock-img

20.08.2006, 07:17

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Dobro jutro, user posted image !
Danes je škrobni dan, za kosilo bom imela rizi bizi pa skledo solate, mogoče še kaj eno govejo juhico. Za večerjo mislim polovico kosila.
Dajte poročat kaj ste delale včeraj pa še danes kaj boste mele. Sedaj grem skuhat eno veliko user posted image , sm zaspana, mala mi noče spati dlje... Pridne bodite!
Še 76 dni do konca, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.08.2006, 21:22

clock-img

katis

pencil-img

975

Zdravo!

flecker, očitno samo midve tule teme odpirava user posted image . Važno je, da smo z glavo pri stvari!

Jaz tudi z zamudo poročam - sem pravkar oddala 'reportažo' za včeraj, sedaj sledi današnja:
Z: ga nisem uspela pojest, ker ni bilo časa
K: segedin golaž
V: segedin golaž od kosila
M po večerji - sem zmazala še tri nektarine. Sploh ne vem, kaj mi je bilo user posted image  Očitno sem rabila nekaj sladkega user posted image

Sicer sem imela pa danes 1,5 ure intenzivne telovadbe, saj sva bila z dragim na plesnih vajahuser posted image  in vam povem - sem bila tako fertik, da sem popoldan celo eno kitico oddremala...

Ampak, blo je pa super fajn.

Lahko noč!

Še jutri in šestina diete bo že mimo...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

20.08.2006, 22:23

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Čer!

Še moje poročilo (danes je bil zame B dan):
Z: nektarina
M: slive
K: pečeno meso, bučke v parad. omaki, skleda solate, kos kruha, po kosilu še skodelica čiste juhe
V: pečeno meso, paradižnik in kisle kumarice, pol kosa kruha

Katis, bravo za miganje! user posted image  Jaz tudi ugotavljam, da bo treba kaj migat, ker kile že en teden vztrajno stojijo na -2 kg.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem