cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

SLONČICE...13.dan(B)

clock-img

19.08.2006, 21:21

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Nihče ni odprl temo...user posted image Bom pa jaz, user posted image
No, zjutraj sm pila samo kavo, ob 12h kos kruha s posebno salamo, kosilo je bilo pa solata z jajci, večerja pa lubenica...

clock-img

19.08.2006, 23:52

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Kje ste vse?? user posted image

Danes je bil V dan, sem bila kar pridna, čeprav smo bili na enem rojstnem dnevu in so se mize kar malo šibile od vsega. Meso iz žara, peciv 100 vrst, pomri, ....ampak so bili obveščeni o najini dieti, tako da je bilo tudi polno sadja. Jedla sem melono, lubenico, grozdje, ....pa papriko in neko odlično zelenjavno prilogo. Sem preživela, čeprav je bilo kar težko gledat vse tiste dobrote, pa nič vzet. Sva pa za popotnico dobila tortico in še nekaj peciva, kar bova pa z največjim veseljem uničila za sladico na OH dan. user posted image  

Zdaj pa šibam spat, komaj čakam jutrišni B dan. Nočko!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

20.08.2006, 21:17

clock-img

katis

pencil-img

975

Wow Suzi! Bravo! To je volja! A vidiš, da se da? user posted image

Jaz sem imela dan takole:
Z: nekaj sliv in ena nekatrina
K: pečena zelenjava v pečici (bučke, korenje), dušene gobice in zelena solata z alfa alfa kalčki
V: pražen brokoli, sojini kalčki v solati ter ocvrta zelenjava (sva šla z dragim v kitajsko restavracijo na večerjo -user posted image )

Lp

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem